Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów.

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram

Dagmara Kaźmierska zdradziła sekret

Dagmara Kaźmierska często zachowuje się nieszablonowo, bywa nieprzewidywalna, a jej wybuchowy, zmienny charakter sprawia, że fani zastanawiają się, co tym razem wywinie celebrytka. Dzięki „Królowym życia” stała się ulubienicą telewidzów.

Miłośniczka drogich akcesoriów, futer oraz mocnych makijaży tym razem opowiedziała telewidzom sekret, który miał pozostać nieujawniony.

Dagmara Kaźmierska to osoba niezwykle bezpośrednia, o porywczym charakterze, łatwo dająca się ponieść emocjom. W programie „Królowe życia” można zaobserwować, że przyjaźni się z Jackiem oraz Edzią.

Edzia to osoba zdecydowanie mniej popularna niż Dagmara – prawdopodobnie tajemnicą sukcesu Kaźmierskiej jest właśnie jej charakter, charyzmatyczna, głośna i bardzo bezpośrednia kobieta trafia do szerokiego grona odbiorców i wzbudza silne emocje.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska. Źródło: fakt.pl

Dagmara jako przyjaciółka Edzi zna sporo jej sekretów, tym razem zdradziła widzom jeden z nich. Co takiego powiedziała?

- Jeśli kobieta w ciąży wygląda pięknie, to urodzi chłopca, a jeśli niekorzystnie to dziewczynkę. To gorzej Ty wyglądasz – skwitowała.

Dagmara miała rację – Edzia będzie miała córeczkę. Teraz ciężarna przyjaciółka Kaźmierskiej pochwaliła się, jakie imię nada dziecku.

Okazało się, że Edzia wybrała imię Etiennette. Jej dwoje dzieci to Nicolas i Kryspina, zatem tak oryginalny wybór nikogo już nie dziwi.

Myślicie, że w tym przypadku Edzia inspirowała się imieniem córki Michała Wiśniewskiego?

Przypomnij sobie o… HISTORIA SZEŚCIOMIESIĘCZNEJ DZIEWCZYNKI O IMIENIU ERIN. TO NAJMŁODSZA OSOBA NA ŚWIECIE, KTÓRA POKONAŁA KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN SPODZIEWA SIĘ DZIECKA. AKTORKA POTWIERDZIŁA RADOSNE WIEŚCI. DODAŁA UROCZE ZDJĘCIE

Portal Życie pisał również o… TEGO NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ PO ANI Z "ROLNIK SZUKA ŻONY". UCZESTNICZKA MARZY O POSIADANIU MOTOCYKLU