Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek modowych. Jak każda osoba, która trudni się takim zawodem, kobieta nieustannie zmienia swój image.

Kobieta kameleon

Jak wiemy, Ewa Minge nie stroni od eksperymentowania ze swoim wyglądem. Kobieta nieustannie zadziwia nas nowymi fryzurami czy też niecodziennymi strojami.

Nikt jednak nie wierzył, że od czasów młodości Ewa Minge przeszła przez taką metamorfozę! Jest po prostu nie do poznania.

Ewa Minge opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z młodych lat. Fani nie mogli uwierzyć, że to ta sama kobieta, którą znają obecnie.

- No dobra ....taka ja .....jakieś 26....coś koło tego, lat temu. Mówię, kameleon. Lubię zmiany , lubię eksperymenty i nie chodzi o to by się komuś podobać czy brak akceptacji własnej. Chodzi tylko i wyłącznie o kreacje – brzmi podpis pod zdjęciem gwiazdy.

Jakiś czas temu Ewa Minge wydała także swoją autobiografię do której nawiązała w opublikowanym ostatnio poście.

Ewa Minge / Instagram: eva_minge

Ważne słowa projektantki

- W mojej autobiografii napisałam, że urodziłam się, by stworzyć świat z mojej wyobraźni. To mój świat, moja wyobraźnia i jej konsekwencje. Nuda nie jest bliska mojej naturze, jeżeli już się zdarzy, to prowadzi prosto do smutku, a ten nie jest twórcze – tłumaczy gwiazda.

Ewa Minge uwielbia pozostawać w stałym kontakcie z fanami. Dzięki temu na jej instagramowym profilu nieustannie możemy podziwiać zdjęcia z jej kolejnych, czasem bardzo zaskakujących kreacji.

Projektantka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona ze swojego życia i tego, co osiągnęła. Mimo swojego wieku, jutro skończy 53. lata, nadal jest w świetnej formie!

Nie ulega wątpliwości, że Ewa Minge osiągnęła w życiu to, o czym marzy wiele z nas. Jej praca jest jej pasją, a dodatkowo przynosi jej ona niemałe dochody.

Ewa Minge / Instagram: eva_minge

Przypomnij sobie o… RODZINA LEWANDOWSKICH TO ZGRANY ZESPÓŁ! POPULARNA TRENERKA POKAZAŁA, JAK ICH STARSZA CÓRKA KIBICUJE TACIE PODCZAS MECZU. ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Jak informował portal Życie: OTYLIA JĘDRZEJCZAK MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELOMA CIĘŻKIMI CHWILAMI W SWOIM ŻYCIU. ZNANA POLSKA SPORTSMENKA ZDRADZIŁA KILKA FAKTÓW ZE SWOJEGO ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… IWONA PAVLOVIĆ PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOJĄ KOMPLETNIE NIETYPOWĄ PASJĄ! WSZYSCY ZASKOCZENI, NIKT NIE OCZEKIWAŁ TEGO PO JURORCE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"