Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Ostatnimi czasy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha trzymali swoich obserwatorów w niepewności – kolejne wspólne zdjęcia i tajemnicze opisy sprawiały, że spekulowano, czy słynny duet, uważany niegdyś za jedną z najbardziej dobranych celebryckich par, znów jest razem.

Kuba Wojewódzki ponownie pochwalił się zdjęciem z nową wybranką

Kuba Wojewódzki co jakiś czas podgrzewa atmosferę wokół jego domniemanego związku z Anną Muchą. Showman robi wiele, by jego fani myśleli, że są znów razem – na jego Instagramie pojawiają się zdjęcia, po których fani zastanawiają się, czy znów się zeszli oraz czy mieszkają razem.

Ostatnio na jego Instagramie sensację wzbudziło zdjęcie nagiej kobiety częściowo schowanej pod kołdrą. Część fanów dopatrzyła się, że osoba na fotografii nosi taką bransoletkę, jaką często ma na sobie Anna Mucha, stąd przypuszczenia, że to właśnie ona znalazła się w łóżku Kuby Wojewódzkiego.

Portal Pomponik.pl zwrócił uwagę także na najnowsze zdjęcie showmana. Przedstawia ono jego oraz kobietę, która znajduje się za nim na plaży.

Fani zauważyli, że ma ona zdecydowanie ciemniejsze włosy niż Anna Mucha. Czyżby jego obecna partnerka była zupełnie nową miłością? Sami oceńcie.

Przypomnij sobie o… PONURE WIZJE KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO ZNALAZŁY POTWIERDZENIE W RZECZYWISTOŚCI. KOMISJA EUROPEJSKA PRZYZNAJE MU RACJĘ

Jak informował portal Życie: RODZINA LEWANDOWSKICH PONOWNIE SIĘ POWIĘKSZY. MAŁA KLARA JUŻ NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ

Portal Życie pisał również o… ZENON MARTYNIUK ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, CO DZIEJE SIĘ W JEGO RODZINIE. GWIAZDOR DISCO POLO NIE ZAPRZECZYŁ MEDIALNYM DONIESIENIOM