Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pochodzący z Człuchowa mężczyzna co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Okazuje się, że mogą się one sprawdzić, o czym mówią teraz eksperci.

Proroctwa Krzysztofa Jackowskiego sprawdzają się

Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji, jaka ma miejsce w polskiej i światowej polityce oraz gospodarce. Przed wprowadzeniem jakichkolwiek obostrzeń związanych z koronawirusem miał swoje przypuszczenia dotyczące gospodarki.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube

- Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki – opowiadał.

- Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku.

Istotnie – w tym przypadku proroctwa jasnowidza z Człuchowa sprawdzą się. To, co mówił Krzysztof Jackowski, zostało potwierdzone także przez Komisję Europejską.

Prognozuje się, że ze względu na obecną sytuację stopa bezrobocia w Polsce podwoi się. Kryzys dotknie jeszcze mocniej jedynie Czechy. Według Eurostatu, czyli europejskiego odpowiednika GUS, w Polsce bezrobocie wzrośnie nawet do 7,5%, zaś w całej Unii Europejskiej będzie ono wynosić aż 9%.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube

Mroczne wizje Krzysztofa Jackowskiego nie zawsze znajdują pokrycie w rzeczywistości – nie miał racji m.in. wtedy, gdy twierdził, że koronawirus będzie rozwijał się tylko do 17 marca, zaś następnie siła, z jaką przetacza się nad Polską, będzie osłabiona. Jak można zaobserwować, wirus z Wuhan wciąż zbiera spore żniwo, a jego moc nie słabnie.

Przypomnij sobie o… KOLEJNE ZMIANY W POCZCIE POLSKIEJ. DOTYCZĄ ONE PRZESYŁEK

Jak informował portal Życie: NAWET 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY ZA NIEPRZESTRZEGANIE JEDNEGO Z PRZEPISÓW. MOŻNA SŁONO ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ROZTARGNIENIE

Portal Życie pisał również o… KOLEJNY ETAP ZMNIEJSZANIA OBOSTRZEŃ. CO ZOSTANIE OTWARTE PO 25 MAJA