Poczta Polska jest jedną z tych firm, które pomimo panującej pandemii dalszym ciągu wykonuje swoje służbowe obowiązki. Co więcej, jeśli w Polsce przeprowadzi się wybory korespondencyjne, na barkach pracowników Poczty Polskiej spoczną kolejne obowiązki.

Poczta Polska przywraca przesyłki do Chin

Koronawirus spowodował to, że znacznie trudniej można było dostarczyć swoje przesyłki do wielu krajów na całym świecie. Głównie przez wstrzymanie ruchu lotniczego, którym dostarczane były przesyłki. Na szczęście teraz, kiedy światowe rządy coraz bardziej luzują wprowadzone wcześniej obostrzenia, coraz więcej usług Poczty Polskiej zostaje przywróconych, m.in. wysyłanie przesyłek do Chin.

Poczta Polska. Źródło: wp.pl
Poczta Polska. Źródło: wp.pl
Poczta Polska. Źródło: wp.pl

Polacy nie mogli wysyłać przesyłek zagranicznych do Chin przez okres blisko trzech miesięcy. Teraz zmieni się także sposób w jaki dotychczas przewożone zostawały paczki. Poczta Polska postawiła na transport lotniczy. Paczki nie będą jednak podróżowały liniami pasażerskimi, jak to często bywa w przypadku poczt.

Jak funkcjonuje Poczta Polska?

Poczta Polska dokłada wszelkich starań, aby pomimo pandemii, umożliwić klientom międzynarodową wymianę korespondencji i zaoferować różnorodne usługi pocztowe. Jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikami i zagranicznymi operatorami pocztowymi, aby przywracać obsługę przesyłek ekonomicznych, priorytetowych i kurierskich do kolejnych krajów. Wiemy, że jest to kluczowe dla polskich przedsiębiorców oferujących swoje produkty na międzynarodowym rynku e-commerce" – powiedział wiceprezes Poczty Polskiej ds. sprzedaży Grzegorz Kurdziel.

Skrzynka pocztowa. Źródło: Youtube
Skrzynka pocztowa. Źródło: Youtube
Skrzynka pocztowa. Źródło: Youtube

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”