Narodowa kwarantanna w teorii dobiegła końca, w praktyce jednak Polacy wciąż starają się nie wychodzić z domów, dopóki nie jest to konieczne, ponieważ to rozwiązanie jest bezpieczniejsze dla wszystkich – może pozwolić na znaczne spowolnienie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wiele telewizyjnych formatów zostało zawieszonych lub przewidziano dla nich inne formuły. Nie inaczej jest z programem Kuby Wojewódzkiego.

Co dalej z Kubą Wojewódzkim?

Agata Młynarska to jedna z najsłynniejszych polskich dziennikarek, baczna obserwatorka sytuacji, która panuje w mediach podczas pandemii koronawirusa. Dziennikarka przeanalizowała panujące obecnie trendy, co pozwoliło jej na przewidzenie, jaka przyszłość czeka popularne dotychczas programy.

Agata Młynarska pojawiła się w programie Marcina Cejrowskiego „Kwarantanna Live”. Jak podaje Plejada, według dziennikarki pandemia całkiem zmieniła oblicze mediów – programy telewizyjne ustąpiły miejsca Instagramowym relacjom gwiazd na żywo.

Sama Młynarska zdaje się podążać za tym trendem – w ostatnim czasie prowadzi regularne live’y na Instagramie, które tworzą cykl „Agata się kręci”, a obserwatorzy dziennikarki chętnie oglądają nowy format.

Podczas programu Marcina Cejrowskiego „Kwarantanna Liev” przyznała, że teraz „duże stacje telewizyjne musza zwijać wrotki i przyspieszać”, ponieważ „jeśli chodzi o pokazywanie prawdziwych uczuć, emocji, prawdy o ludziach, których znamy i kochamy”, mamy obecnie szeroki wybór gwiazd, które postawiły na Instagrama.

- Takich wywiadów ze świecą szukać w dużej telewizji. Choćby powstawały nie wiem jakie talk-showy, choćby Kuba Wojewódzki z gaci wyskoczył, to po prostu już tego nie będzie w tej formule. Moim zdaniem, jest nowy etap i trzeba się zastanowić, jak rozmawiać, jak pytać, co pokazać – podkreśla dziennikarka.

Kuba Wojewódzki zdaje się być świadomy, że jego program w dotychczasowej formule nie będzie już mieć takiej popularności. Przeniósł swoją działalność do internetu, gdzie tworzy format „250 m Kuby Wojewódzkiego”.

Przypomnij sobie o… NA PLEBANII JEDNEGO Z KOŚCIOŁÓW MĘŻCZYZNA WPADŁ W NIEWIARYGODNY SZAŁ. KONIECZNA BYŁA NATYCHMIASTOWA INTERWENCJA POLICJI

Jak informował portal Życie: KRZYSZTOF JACKOWSKI WCZORAJ DOKONAŁ NIEPOKOJĄCEJ WIZJI. CO NAS CZEKA NA PRZEŁOMIE CZERWCA I LIPCA?

Portal Życie pisał również o… 72-LETNIA SENIORKA ZOSTAŁA OSZUKANA. POSZKODAWANA KOBIETA ODDAŁA 25 TYSIĘCY ZŁOTYCH. POLICJA WYDAŁA WAŻNY APEL