Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Ostatnimi czasy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha trzymali swoich obserwatorów w niepewności – kolejne wspólne zdjęcia i tajemnicze opisy sprawiały, że spekulowano, czy słynny duet, uważany niegdyś za jedną z najbardziej dobranych celebryckich par, znów jest razem.

Kuba Wojewódzki coraz śmielej pokazuje nową wybrankę

Kuba Wojewódzki jest uznawany za kobieciarza – zmienia partnerki jak rękawiczki, najczęściej wybierając sporo młodsze dziewczyny. Krążyły plotki, że jest to celowa zagrywka, która ma na celu ukryć orientację dziennikarza – niektórzy sądzą, że w rzeczywistości gwiazdor woli mężczyzn. Nigdy jednak nie potwierdzono tych rewelacji, a sam Wojewódzki zdaje się świetnie odnajdywać w towarzystwie kolejnych kobiet.

Na salonach krążą plotki, że Wojewódzki i Anna Mucha po latach znów zostali parą. Oboje zdają się dobrze wiedzieć, jakie zamieszanie wzbudzają te rewelacje, gdyż sami ochoczo podsycają zainteresowanie wokół swojej relacji.

Niedawno dziennikarz pokazał zdjęcie z widocznymi kobiecymi stopami, a fani z uwagą analizowali, czy to może być Anna Mucha. Następnie przyszła kolej na fotkę nagiej kobiety w jego łóżku – szczegółowe analizy wykazały, że nie należy wykluczać obecności aktorki u boku Wojewódzkiego.

View this post on Instagram

Lubię kiedy kobieta... 🙌💥🎭 @palacciekocinko

A post shared by Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Teraz zaś pokazał filmik, na którym tajemnicza kobieta podjeżdża do niego i wysiada z samochodu. Oczywiście wszystko tak, by nie było widać, kto siedzi za kółkiem.

Czekamy na kolejne sygnały ze strony gwiazd – może po którymś z nich wszystko będzie całkiem jasne?

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Jak informował portal Życie: POWAŻNA CHOROBA POKRZYŻOWAŁA PLANY ZAWODOWE CLEO. FANI DODAJĄ WSPARCIA WOKALISTCE, KTÓRA WYRAŹNIE TEGO POTRZEBUJE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA