Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Ostatnimi czasy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha trzymali swoich obserwatorów w niepewności – kolejne wspólne zdjęcia i tajemnicze opisy sprawiały, że spekulowano, czy słynny duet, uważany niegdyś za jedną z najbardziej dobranych celebryckich par, znów jest razem.

Czy Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę?

Wojewódzki nie od dziś ma status kobieciarza w show-biznesie. Krążyły plotki, że jest to celowa zagrywka, która ma na celu ukryć orientację dziennikarza – niektórzy sądzą, że w rzeczywistości gwiazdor woli mężczyzn. Nigdy jednak nie potwierdzono tych rewelacji, a sam Wojewódzki zdaje się świetnie odnajdywać w towarzystwie kolejnych kobiet.

Istnieje teoria, według której Kuba Wojewódzki oraz Anna Mucha są parą, a ich zachowanie i wspólne zdjęcia to podsycanie ciekawości mediów, jednak niektórzy uważają, że ich spotkania podyktowane były relacjami przyjacielskimi lub zawodowymi – wspólnymi reklamami.

Tymczasem na najnowszym zdjęciu Wojewódzkiego można zauważyć fragment kobiecej stopy, a na dalszym planie także kieliszki po winie. Od rozstania z Renatą Kaczoruk Wojewódzki oficjalnie nie przyznał się do bardziej zażyłej relacji z żadną z kobiet, jednak najnowsza fotka sugeruje, że z kimś się spotyka.

Fani zastanawiają się, czy posiadaczką stopy jest nowa kobieta Wojewódzkiego, czy może Anna Mucha. W końcu w ostatnim czasie prezenter pokazywał sporo zdjęć, na których był w jej towarzystwie, również we własnym domu, a żadne z nich nie skomentowało doniesień o rzekomym powrocie.

Przypomnij sobie o… ANNA PUŚLECKA JEST NIEULECZALNIE CHORA. OPOWIEDZIAŁA O PROBLEMACH POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA W TYCH TRUDNYCH CZASACH

Jak informował portal Życie: JAK SKUTECZNIE UNIKAĆ KLESZCZY I CO ZROBIĆ, GDY DOJDZIE DO UKĄSZENIA? PORADY, KTÓRE MOGĄ NAM URATOWAĆ ŻYCIE

Portal Życie pisał również o… DOM, W KTÓRYM MIESZKAŁA PANI AGNIESZKA BYŁ RUINĄ. Z POMOCĄ PANI PRZYSZŁA NIEZAWODNA KATARZYNA DOWBOR