Nikt nie spodziewał się, że na plebanii może dojść do takich scen. Mężczyzna wpadł w niewiarygodny szał i demolował wszystko, co spotkał na swojej drodze.

Kościół wzbudza wiele kontrowersji

Nie ulega wątpliwości, że od długiego czasu trwają dyskusje na temat kościoła oraz księży. Społeczeństwo podzieliło się na tych, którzy za wszelką cenę bronią księży i na tych, którzy głośno mówią o swojej niechęci do kościoła.

Ostatnio pojawił się również film braci Siekielskich, który wywołał niemałą burzę w tym temacie. Na wydarzenia przedstawione w produkcji natychmiast odpowiedziała kuria.

Jak się jednak okazuje, wiele osób mocno wzięło do siebie zachowania księży i postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce.

Kościół wzbudza wiele kontrowersji / bq-magazine.com

Niespodziewane zachowanie mężczyzny

Na taki pomysł wpadł pewien 26-latek, który wpadł w szał na jednej z przykościelnych plebanii.

Portal Pikio.pl donosi, że wydarzenia te miały miejsce w Miechowie, dokładnie na plebanii należącej do Bazyliki Grobu Bożego.

26 – latek wpadł na plebanię, a w ręku trzymał nóż. Jak się okazało, mężczyzna zagroził księżom, którzy tam przebywali, że ich zabije.

Co więcej, z relacji księży wynika, że młody mężczyzna miał od nich chcieć pieniędzy. Kiedy ich nie otrzymał wpadł w szał i niszczył wszystko, co spotkał na swojej drodze.

Kobieta, która również przebywała w tym czasie na plebanii natychmiast zawiadomiła policję o całym zajściu. Służby niemal natychmiast zjawiły się na miejscu i zatrzymały agresywnego mężczyznę.

Jak się okazało, ten sam 26 – latek już jakiś czas temu pojawił się w kościele, jednak jego celem nie była modlitwa. Wtedy to wystosował groźby w kierunku księży, a także publicznie ich obrażał.

Czy takie zachowanie mężczyzny to tylko preludium do buntu tej części społeczeństwa, której nie podoba się postępowanie księży i ich bezkarność?

Kościół wzbudza wiele kontrowersji / rzeszow-news.p

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI DWUKROTNIE BRAŁ UDZIAŁ W AUDIENCJI U JANA PAWŁA II. SYN AKTORA ZAWDZIĘCZA PAPIEŻOWI ŻYCIE. CO SIĘ WYDARZYŁO