Zenon Martyniuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Nie jest więc niczym dziwnym, że media mocno interesują się jego prywatnym życiem.

Syn przysparza Martyniukom wielu kłopotów

Niestety, w ostatnim czasie syn Zenona Martyniuka, Daniel M. dostarczył swoim rodzicom wielu problemów, o których było dość głośno w mediach.

W ubiegłym miesiącu Daniel M. trafił do aresztu. Powodem tego było prowadzenie auta bez uprawnień. Syn gwiazdora miał wyjść na wolność dopiero 8 maja.

Zenon Martyniuk nie mógł jednak patrzeć na nieszczęście swojego syna i postanowił pomóc mu kolejny raz. Piosenkarz wpłacił za Daniela M. kaucję w wysokości 10 tysięcy złotych dzięki czemu mógł wyjść z aresztu kilka dni wcześniej.

Mimo wcześniejszego opuszczenia aresztu Daniel M. równo co tydzień musi się meldować na jednym z posterunków białostockiej policji.

Jak donosi portal Pomponik.pl czas pomiędzy obowiązkowym stawianiem się na policji Daniel M. spędza ze swoimi rodzicami, którzy obecnie przebywają w swojej posiadłości nieopodal Białegostoku.

Daniel M. z żoną / YouTube

Zenon Martyniuk skomentował ostatnie wydarzenia

Danuta i Zenon Martyniuk dali swojemu synowi kolejną szansę i liczą na to, że młody mężczyzna tym razem odpowiednio ją wykorzysta.

- Jest spokój w rodzinie – powiedział Zenon Martyniuk w wywiadzie dla tygodnika „Świat i ludzie”.

Niestety, to nie pierwszy raz kiedy Daniel M. miał problemy z prawem. W tamtym roku głośno było o postępowaniu jakie toczyło się przeciwko mężczyźnie, który został oskarżony o posiadanie narkotyków.

Czy tym razem Daniel M. zrozumie swoje błędy i zmieni postępowanie? Jego rodzice bardzo na to liczą.

- Ja wierzę w syna – zakończył rozmowę Zenon Martyniuk.

Zenon Martyniuk/ YouTube

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL

Portal Życie pisał również o… ŻONA DANIELA MARTYNIUKA ZŁOŻY POZEW O ROZWÓD? "EWELINA MA DOŚĆ"