Robert Lewandowski jest piłkarzem, o którym chyba nie sposób nie słyszeć. Jego kariera od samego początku rozwijała się w niesamowitym tempie. Nie ulega więc wątpliwości, że piłkarz ma liczne grono fanek i fanów.

Jego żona, Anna Lewandowska, także jest bardzo aktywna zawodowo i wciąż się rozwija. To jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, konkurująca z Ewą Chodakowską.

Para Lewandowskich jest uznawana za jedną z najbardziej znanych oraz wpływowych polskich par, mówi się o nich „power couple”. Są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani są wciąż na bieżąco z tym, co dzieje się u Ani i Roberta.

W rodzinie Lewandowskich pojawi się kolejne dziecko

Ania i Robert Lewandowscy mają już dwie córeczki – Klarę i Laurę. Młodsza z nich urodziła się zaledwie kilkanaście dni temu – 6 maja. Para wspólnie zajmuje się dziećmi.

Życie małżeństwa polskich sportowców od chwili powitania na świecie drugiej córki wygląda zupełnie inaczej – są bardzo zapracowani, a uwagę muszą dzielić między Klarę i jej młodszą siostrzyczkę, Laurę.

To sprawia, że nie mają zbyt wiele czasu, a gdy wspomnieć, że w międzyczasie pozostają aktywni zawodowo, oczywistym zdaje się, że potrzebna jest im pomoc. Jak podaje portal Lelum, korzystają z pomocy.

U Ani i Roberta gości mama trenerki, która pomaga im w obowiązkach domowych oraz opiece nad córeczkami. Pierwotnie to mama Lewandowskiego miała przejąć tę rolę, jednak okazało się to niemożliwe ze względu na fakt, że już niedługo w rodzinie Lewandowskich pojawi się kolejne dziecko.

Okazuje się, że Milena, siostra Roberta Lewandowskiego, jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, a cała rodzina piłkarza z niecierpliwością czeka na kolejnego malucha.

View this post on Instagram

Family training ... literally. For Robert football training + ABS for MEN with my app @diet_training_by_ann For me➡️ training for pregnant women HEALTHY MOM - today with mini bands. __________________ Rodzinny trening... i to dooosłownie😎 Robert po treningu piłkarskim zrobił ABS z aplikacji @diet_training_by_ann Panowie - dołączacie!? Lewy powiedział, że „brzuch pali😋" Sama bym się chętnie podjęła🙈 ale pozostaje mi ➡️ trening dla kobiet w ciąży HEALTHY MOM - dzisiaj gumami mini band. #TRAINATHOME wyzwanie nadal trwa 23/30🙌 W ostatnim tygodniu dostałam od Was chyba największą ilość wzruszających wiadomości, gdzie opisujecie jak zmieniło się Wasze życie trenując ze mną ❤️- serducho rośnie (to chyba dlatego mam jeszcze tyle energii😆). Staram się regularnie zaglądać na Wasze profile żeby podziwiać zmagania. Szykuję też specjalne WYRÓŻNIENIA❤️ Bo wiem, że łatwo nie było. Oznaczajcie swoje zdjęcia @annalewandowskahpba i @diet_training_by_ann bo po tym będę Was szukała😚 Napiszcie w komentarzu, co najbardziej Wam sie podobało w tym wyzwaniu, który trening ?💪 A ja już wkrótce zaskoczę Was czymś nowym... 🙊 #annalewandowska #robertlewandowski #healthyteam #healthyteambyann #workout #9monthspregnant #healthymom #39weekspregnant

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Przypomnij sobie o… PONURE WIZJE KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO ZNALAZŁY POTWIERDZENIE W RZECZYWISTOŚCI. KOMISJA EUROPEJSKA PRZYZNAJE MU RACJĘ

Jak informował portal Życie: ZENON MARTYNIUK ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, CO DZIEJE SIĘ W JEGO RODZINIE. GWIAZDOR DISCO POLO NIE ZAPRZECZYŁ MEDIALNYM DONIESIENIOM

Portal Życie pisał również o… PRZEPIS NA CIASTO NA KEFIRZE Z JABŁKAMI