Aktorka pokazała fotkę, na której jest przedstawiana ze swoją 6-letnią córką Larą.

Telewizyjna Roxolana pokonała wiele trudności w swoim życiu. Spotkała się z tureckim biznesmenem Janem Ateshem, ale w 2013 roku para się rozwiodła.

Po rozpadzie związku, Meryem ogłosiła, że ​​jest w 4 miesiącu ciąży. Nawet takie wiadomości nie uratowały związku byłych kochanków.

W lutym 2014 roku aktorka urodziła córkę, którą nazywała Lara.

Meryem Userli znalazła się w centrum rehabilitacji ze względu na swoje doświadczenie i zrezygnowała z filmowania w serialu, który rozsławił ją na całym świecie.

Po załamaniu nerwowym aktorka na długo straciła reputację w kinie.

Dziś wychowuje córkę samotnie, a ojciec nie komunikuje się z dzieckiem i nie pomaga finansowo.

Meryem i Lara są teraz poddane kwarantannie. Aktorka nie jest bardzo aktywna w sieciach społecznościowych, ale nadal udostępnia rzadkie zdjęcie z córką.

Fani aktorki zauważyli, jak Lara wygląda jak jej matka. Odziedziczyła cienkie rysy twarzy, duże niebieskie oczy, rzeźbiony nos i pulchne usta.

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”