Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski pojawili się na pogrzebie zmarłego ostatnio polskiego aktora - Jerzego Łapińskiego. Niestety para zaskoczyła wszystkich pstrym strojem, który znacznie wyróżniał się na tle pozostałych uczestników uroczystości, którzy wybrali odpowiednie stylizacje.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na pogrzebie Jerzego Łapińskiego

We wtorek, 19 maja, odbył się pogrzeb Jerzego Łapińskiego. Wśród uczestników pogrzebu znaleźli się także Zamachowscy, którzy wyróżniali się na tle pozostałych żałobników.

Jak podaje „Plotek”, wszystko za sprawą strojów, w których Zamachowscy zjawili się na uroczystości pożegnalnej. Monika Zamachowska pojawiła się w pstrokatym szalu i fioletowych spodniach, a jej mąż postawił na granatową kurtkę i brązowe spodnie, dodatkowo Zamachowski swoją stylizację uzupełnił o maseczkę w … kotki. Ich stylizacje były raczej codzienne i mało nadające się na pogrzeb.

Podobna sytuacja miała miejsce podczas pogrzebu Pawła Królikowskiego, kiedy to mąż jego serdecznej przyjaciółki – Katarzyny Skrzyneckiej pojawil się na pogrzebie w dresie!

Monika Zamachowska screen Plotek.pl
Monika Zamachowska screen Plotek.pl
Monika Zamachowska screen Plotek.pl

Monika Zamachowska żegna Jerzego Łapińskiego postem na Instagramie

Monika Zamachowska postanowiła pożegnać Jerzego Łapińskiego także w mediach społecznościowych, gdzie zamieściła wzruszający wpis.

Dzisiaj był pogrzeb Łapki - dobrego, czułego, cichego człowieka, wspaniałego aktora, który rozumiał, co grał i po co. Lubiłam być blisko niego. Słuchać go i patrzeć w jego mądre oczy. Już się nie spotkamy w Twoim pięknym ogrodzie. Będzie mi Cię brakowało, Jureczku. Tyle ludzi przyszło Cię dzisiaj pożegnać. Do zobaczenia w lepszym świecie - napisała Zamachowska.

Monika Zamachowska screen Instagram
Monika Zamachowska screen Instagram
Monika Zamachowska screen Instagram

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”