Łukasz Sędrowski to uczestnik piątej edycji uwielbianego przez Polaków programu, w którym to rolnicy obu płci, szukają swojej drugiej połówki.

W programie „Rolnik szuka żony” Łukasz Sędrowski dal się poznać jako mężczyzna, który uwielbia kobiety. Udało mu się związać z jedną z uczestniczek, z która nawet się zaręczył. Niestety ich związek nie przetrwał.

„Była piękna dziewczyna ze Śląska. Spędziła u mnie ponad miesiąc, czyli jakoś się dogadywaliśmy można powiedzieć. Ale niestety... po prostu nie wyszło, nie było tej chemii. A chemia uważam jest bardzo ważna - powiedział Łukasz.

Jak się okazuje Łukasz ma wielkie wymagania, co do kobiet.

Mamy takie same wymagania, jak każdy. Chcemy, żeby była uśmiechnięta, seksowna, żeby przyciągała nas spojrzeniem. Żebyśmy mieli o czym porozmawiać. Kobieta nie może być tylko dodatkiem samym. Każdy rolnik chce, żeby była ważna, żeby była najważniejsza, żebyśmy w trakcie mieli dzieci, potomstwo, żebyśmy się jeszcze bardziej w sobie zakochiwali - powiedział Łukasz.

Rolnik pokazał straty

Łukasz Sędrowski często gości w telewizji śniadaniowej TVP. Ostatnio bohater popularnego programu, w którym rolnicy poszukują swojej drugiej połówki, także pojawił się na kanapie programu śniadaniowego pt. „Pytanie na śniadanie”. Rolnik postanowił w nim opowiedzieć o przykrej sytuacji, która spotkała go jakiś czas temu. Jak się okazuje pole jego kukurydzy, zostało doszczętnie zniszczone. Wszystko za sprawą nieodpowiedzialnych quadowców. Straty zostały oszacowane na 10 tysięcy złotych.

To są bandyci i szczury, które okradają rolników i robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych chamów! - wyznał Łukasz Sędrowski.

Łukasz Sędrowski zdecydował się także pokazać zniszczenia, jakie pojawiły się na jego polu kukurydzy. Jak się okazuje bandyci zniszczyli świeżo wzrastającą kukurydzę. Na szczęście rolnik poradził sobie z tą sytuacją. Dzięki monitoringowi sprawą zajmuje się już policja, a sprawcy nie są anonimowi.

Nie jesteście anonimowi! - zagrzmiał Sędrowski.

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”