Kora była jedną z najwybitniejszych polskich artystek tych czasów, jasną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Artystka w 2018 roku przegrała walkę z nowotworem, jednak wciąż pozostaje żywa w pamięci fanów oraz bliskich.

Wokalistka zespołu Maanam była bardzo inteligentna, lecz również szczera, co czasem uznawano za jej wadę. Nie baczyła na opinię innych, odważnie wygłaszała swoje poglądy i nikogo nie udawała.

Utwory Maanam wciąż pozostają w repertuarze wielu Polaków, którzy z sentymentem wspominają wokalistkę.

Kora. Źródło: Youtube
Kora. Źródło: Youtube
Kora. Źródło: Youtube

Kora Jackowska była prawdziwym kolorowym ptakiem w polskim show-biznesie, a także inspiracją dla wielu Polaków oraz utalentowaną, cenioną artystką. 28 lipca 2018 roku świat stracił ją na zawsze.

Wspomnienie Kory Jackowskiej

Jak przypomina Pikio, Kora była nie tylko świetną artystką, ale także ciekawą postacią w ogóle – pokazała to nie tylko w wywiadach czy piosenkach, lecz również w programie „Must Be the Music”, w którym brała udział jako jurorka.

Przed kilkoma laty w show wzięła udział między innymi Kasia Moś. Ostatnio artystka, która wtedy dopiero raczkowała w branży muzycznej, wspominała swoje spotkanie z Korą, które bardzo ją wzruszyło.

Kora. Źródło: Youtube
Kora. Źródło: Youtube
Kora. Źródło: Youtube

- Ja wspominam Korę bardzo dobrze. Ona miała w sobie taką prawdę. Co myślała, to powiedziała. To może być bolesne dla tego, kto dostaje jakąś uwagę. Ale z drugiej strony jaka to jest wartość, że ktoś taki powie nam prawdę i nas oceni – zauważa Kasia Moś.

- Ona miała niezwykłą osobowość. Moją piosenkę Kora oceniła dobrze. Była dość przychylna mojej osobie, co też było dla mnie ważne i zaskakujące, bo przecież mogło być zupełnie inaczej – wspomina wokalistka.

Przypomnij sobie o… SZYKUJE SIĘ PRAWDZIWA PRZEMIANA W ŻYCIU PRYWATNYM JAROSŁAWA BIENIUKA! CHODZĄ SŁUCHY, ŻE ZAMIERZA SIĘ OŻENIĆ

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN POCHWALIŁA SIĘ POKOIKIEM DLA DZIECKA. FANI KRYTYKUJĄ GUST GWIAZDY. „WYGLĄDA PRZESADNIE STERYLNIE”

Portal Życie pisał również o… AGATA MŁYNARSKA OSTRO O PRZYSZŁOŚCI KUBY WOJEWÓDZKIEGO. „CHOĆBY KUBA WOJEWÓDZKI Z GACI WYSKOCZYŁ, TO PO PROSTU JUŻ TEGO NIE BĘDZIE”