Cleo jest artystką, która dzięki swojemu występowi z Donatanem podbiła serca milionów Polaków. Wokalistka jest bardzo lubiana przez Polaków, którzy wspierają ją z całego serca.

Jej właściwe dane to Joanna Klepko. Momentem, w którym zaistniała w mediach, był przełomowy rok 2014 – to właśnie wtedy ona i Donatan wydali płytę „Hiper/Chimera”, której singlem oraz największym hitem była piosenka „My Słowianie”.

Wcześniej artystka śpiewała m.in w chórze gospel oraz współtworzyła zespół Dwie Asie, jednak nie przyniosły jej one takiego rozgłosu. Dopiero od czasów projektu z Donatanem może mówić o ogromnej popularności.

Cleo zmaga się z problemami prywatnymi

Niedawno ogromną popularność zdobyło wyzwanie #hot16challenge2, którego celem jest pomoc w uzbieraniu jak największej ilości pieniędzy na walkę z koronawirusem. Cleo również została do niego nominowana, a jej dedykacja wzruszyła słuchaczy.

- Swoją szesnastkę dedykuję mojemu bratu, który leży teraz w szpitalu i walczy o zdrowie. Trzymaj się, brat, wszystko będzie dobrze – mówiła na początku.

- Kochani, ta szesnastka to również apel. Pamiętajmy o tym, że świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi. Musimy otoczyć ich szczególną opieką – przypomniała swoim fanom.

Jak podaje Pomponik, brat bliźniak artystki już dziś zostanie poddany poważnej operacji, która ma pozwolić mu na powrót do zdrowia.

„Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje za życzenia zdrowia (…) Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka. Spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie” – pisała Cleo na swoim Instagramie.

„Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość. Wszystko będzie dobrze” – napisała.

Przypomnij sobie o… KRYSTYNA JANDA UJAWNIŁA TAJNY DOKUMENT. TO JEJ ODPOWIEDŹ NA USUNIĘCIE Z LISTY PRZEBOJÓW PIOSENKI KAZIKA

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN POCHWALIŁA SIĘ POKOIKIEM DLA DZIECKA. FANI KRYTYKUJĄ GUST GWIAZDY. „WYGLĄDA PRZESADNIE STERYLNIE”

Portal Życie pisał również o… NIEZWYKŁE OBJAWIENIE JEZUSA CHRYSTUSA JAK MAGNES PRZYCIĄGNĘŁO TŁUMY LUDZI. CO ONO OZNACZA