Wyznawcy Jezusa złamali kwarantannę w Kolumbii, aby móc zobaczyć - jak sami twierdzą - obraz Jezusa na drzewie. Na pniu miał ukazać się kształt przypominający twarz Jezusa, a rozłożenie gałęzi tak się wpasowało w widok, że postać wyglądała na ukrzyżowaną. W Internecie można znaleźć liczne zdjęcia, na których przedstawione są tłumy ludzi czekających w kolejce, aby móc przyjrzeć się z bliska zjawisku i zrobić zdjęcia zaskakującego kształtu, który całkowicie przypomina obraz ukrzyżowanego Jezusa!

Rafael Rodriguez, dziennikarz z gazety El Tiempo, powiedział wprost, że zgromadziły się tu dziesiątki ludzi.

- Są tutaj, aby zobaczyć postać tego, co - jak mówią lub wierzą – jest objawieniem Chrystusa. Wszyscy zapomnieli już o dystansie społecznym z powodu koronawirusa i obecnie interesuje ich jedynie ta zjawa! – niepokoił się dziennikarz.

źródło: YouTube

Niesamowite zjawisko w drzewie! Czy to Jezus Chrystus?

W Kolumbii jest obecnie blisko 17000 przypadków koronawirusa i ponad 600 osób zmarło. Miast jednak przestrzegać ograniczeń, wiele z osób stojących w kolejce, aby zobaczyć tajemnicze zjawisko w drzewie, przez kilka modliło się do postaci, aby epidemia minęła.

Lokalna sprzedawczyni, Agustina Diaz, powiedziała jasno, że widać to wyraźnie, iż ludzie nie zamierzają odejść i wrócić do domów.

- Wszyscy modlą się i proszą o uchronienie Ziemi od tego zła oraz o ochronę dla mieszkańców Magangue – przekonywała dziennikarzy.

Władze miasta obawiają się, że drzewo stanie się miejscem pielgrzymek. Jak utrzymują tubylcy, postać pojawiła się w ostatnią niedzielę wieczorem, a ludzie rzucili się w stronę drzewa ze świecami i przekształcili je w miejsce pielgrzymek.

Burmistrz Magangue, Carlos Cabrales, wraz z policją próbowali nakłonić ludzi do powrotu do domów, jednak bezskutecznie. Czy to naprawdę Jezus Chrystus?

Może zainteresuje Cię to: NIESAMOWITA HISTORIA POLSKIEJ STYGMATYCZKI. MIAŁA DAR PRZEWIDYWANIA PRYSZŁOŚCI I UZDRAWIANIA, CZĘSTO ROZMAWIAŁA Z DUCHAMI

Zobacz także: BÓG ZOSTAWIŁ NAM SIEBIE POD POSTACIĄ CHLEBA. JEDEN CZŁOWIEK WYTŁUMACZYŁ DLACZEGO

Portal "Życie" informował o: TO WYDARZENIE ODMIENIŁO JEGO ŻYCIE NA ZAWSZE. POMODLIŁ SIĘ MÓWIĄC "TY SIĘ TYM ZAJMIJ"