Magda Gessler już za chwile będzie miała okazje sprawdzić się w kolejnej z ról. Tym razem najpopularniejsza restauratorka w Polsce, wcieli się w rolę babci.

Jak się okazuje ciąża Lary stała się także inspiracją dla jej brata – Tadeusza, który także poważnie zaczął zastanawiać się nad byciem ojcem.

Tadeusz Muller nie jest typem osoby, która lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak wydarzyło się coś zupełnie innego, a syn restauratorki postanowił szczerze opowiedzieć o swoich odczuciach.

- Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość - mówił w wywiadzie dla "Faktu" Tadeusz Muller.

Jak pisze portal „Pikio”, powołując się na „JastrząbPost”, Tadeusz oraz jego wieloletnia partnerka Blanka Zawada, zastanawiają się nad powiększeniem rodziny.

Tadeusz Miller chce zostać ojcem. Decyzja zaskoczyła wszystkich

Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - mówił dla "Faktu" i trzeba przyznać, że jego decyzja jest niezwykle szlachetna. Wiele par mogłoby wziąć z niego przykład.

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI DWUKROTNIE BRAŁ UDZIAŁ W AUDIENCJI U JANA PAWŁA II. SYN AKTORA ZAWDZIĘCZA PAPIEŻOWI ŻYCIE. CO SIĘ WYDARZYŁO