Już niedługo Lara Gessler zostanie po raz pierwszy mamą. Wnuk Magdy Gessler będzie wychowywał się w domu na wsi.

-Postanowili, że także po porodzie tam się zaszyją. Chcą, by dziecko miało bliski kontakt z naturą. Epidemia tylko ich utwierdziła w przekonaniu, że to dobry pomysł – zdradził dziennikarzom Faktu bliski z otoczenia ciężarnej.

– Magda jest zachwycona tym pomysłem. Obiecała sobie, że nie będzie się wtrącać w życie Lary i prawić jej kazań, jak postępować z dzieckiem. Na szczęście nie musi, bo wszystkie decyzje córki jej się podobają. Uważa, że na wsi Lara i maleństwo będą mieć spokój i to jest najważniejsze – Dodał.

Magda Gessler nie może doczekać się dnia, w którym zostanie babcią

Informacja o ciąży Lary pojawiła się pod koniec kwietnia. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki poinformowała o swoim stanie za pomocą mediów społecznościowych.

„Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni, godziny… Patrzę na Ciebie, Laro. Od pierwszych sekund, kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie… Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka. Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… Serce matki... Jest przepełnione dumą i wzruszeniem... Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok” – napisała Magda Gessler.

„W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie. Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko. Mama... Wreszcie babcia... Tak na to czekałam...” – dodała przyszła babcia.

Przypomnij sobie o… DETEKTYW RUTKOWSKI WYJAWIŁ CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT ODNALEZIENIA KACPERKA. WIEDZIAŁ, ŻE TAK TO SIĘ SKOŃCZY

Jak informował portal Życie: KILKUMIESIĘCZNA DZIEWCZYNKA W OKNIE ŻYCIA. PRZY DZIECKU POZOSTAWIONO LIST

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR NIE ZAWSZE BYŁA DZIENNIKARKĄ. JEJ POPRZEDNIA PRACA WYWARŁA OGROMNY WPŁYW NA JEJ DZISIEJSZE ŻYCIE