Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Niewielu wie, że kobieta po raz pierwszy została mamą w bardzo młodym wieku.

Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Katarzyna Dowbor. Źródło: telemagazyn.pl
Katarzyna Dowbor. Źródło: telemagazyn.pl
Katarzyna Dowbor. Źródło: telemagazyn.pl

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Kobieta od zawsze pragnęła pomagać innym

Katarzyna Dowbor z wyksztalcenia jest psychologiem. Głównym zainteresowaniem dziennikarki jest seksuologia, która stała się jej specjalizacją. Kobieta ma podejście do ludzi i kocha pracę z człowiekiem. Widać to podczas tworzenia programu. Takie podejście, jakie posiada dziennikarka, jest rzadkością.

Kobieta lubi także działać na rzecz innych. Niewielu wie o tym, że w latach 1994-1998, dziennikarka była radną w Piasecznie. Kobieta z zaangażowaniem pełniła swoje obowiązki, które korzystnie wpłynęły na wygląda i sytuacje miasta.

Katarzyna Dowbor. Źródło: fakt.pl
Katarzyna Dowbor. Źródło: fakt.pl
Katarzyna Dowbor. Źródło: fakt.pl

Przypomnij sobie o… ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE ŻONY MACIEJA STUHRA. CZY JEGO WYBRANKA ZABRONI MU WYPOWIADAĆ SIĘ PUBLICZNIE