Kinga Rusin w ostatnim czasie bardzo często udziela się mediach społecznościowych. Jednak tym razem nie miała tego na celu.

Kinga Rusin często pojawia się w mediach

Wokół znanej prezenterki w ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek. Wszystko to za sprawą jej ostatniej relacji z imprezy jaka odbyła się w posiadłości Beyonce tuż po rozdaniu Oscarów.

Niestety, relacja naszej polskiej gwiazdy spotkała się z ogromną falą krytyki. Nie wszystkim fanom spodobało się bowiem to, co publikowała Kinga Rusin na swoim profilu społecznościowym.

Jak doskonale wiemy, Kinga Rusin jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prezenterka uwielbia pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami.

View this post on Instagram

W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internatutów ws słynnego zdjęcia z Adele poniżej moje odpowiedzi: Czy był zakaz fotografowania? Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy. Jakie były okoliczności zrobienia tego zdjęcia z Adele? Czy miała Pani zgodę na publikację? Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady. Czy ktoś ze strony Adele zwracał się do Pani? Czy czegoś żądał? Nikt ze strony Adele nie zgłosił się z jakimikolwiek pretensjami, ani niczego nie żądał. Czy sprzedała Pani zdjęcie jakimkolwiek mediom? Zdjęcie nie było nikomu sprzedane. Zostało, jak wszystkie moje zdjęcia, opublikowane na moim profilu. Nie udzielałam nikomu zgody na publikację, pomimo masy próśb mailowych z różnych redakcji światowych. Redakcje te opublikowały to zdjęcie na własną odpowiedzialność. Dla zainteresowanych, jutro opublikuję odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ws RELACJI Z IMPREZY w tym dlaczego tamten post jest obecnie niewidoczny.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Niecodzienna wpadka na Instagramie

Jednak okazuje się, że tym razem Kinga Rusin nie miała na celu prowadzenia transmisji live, a jej telefon spłatał jej niezłego psikusa. Całą sytuację opisał portal Pudelek.

W czasie nagrywania programu „Dzień Dobry TVN” telefon prezenterki, który znajdował się na kuchennym blacie, niespodziewanie rozpoczął transmisję live na Instagramie.

Jak się okazuje przez kilka minut na profilu prezenterki można było słyszeć rozmowy ekipy oraz podziwiać sufit studia TVN-u.

Na szczęście na całą sytuację w porę zareagował jeden z członków ekipy, który to dowiedział się o niechcianej transmisji live i w porę ją przerwał.

"Kingi telefon leży w kuchni nadaje na insta live'a" – możemy usłyszeć na nagraniu ze spontanicznego live’a.

Kinga Rusin była zdezorientowana i na początku nie wiedziała jak ma zareagować na całą sytuację.

- Co teraz się robi? Naprawdę to jest jakiś live? - dziwiła się prezenterka.

- Nie wiem, coś tu się dzieje.. – komentowała Kinga Rusin zanim przerwała transmisję live.

Przypomnij sobie o… RODZINA LEWANDOWSKICH TO ZGRANY ZESPÓŁ! POPULARNA TRENERKA POKAZAŁA, JAK ICH STARSZA CÓRKA KIBICUJE TACIE PODCZAS MECZU. ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Jak informował portal Życie: OTYLIA JĘDRZEJCZAK MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELOMA CIĘŻKIMI CHWILAMI W SWOIM ŻYCIU. ZNANA POLSKA SPORTSMENKA ZDRADZIŁA KILKA FAKTÓW ZE SWOJEGO ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… IWONA PAVLOVIĆ PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOJĄ KOMPLETNIE NIETYPOWĄ PASJĄ! WSZYSCY ZASKOCZENI, NIKT NIE OCZEKIWAŁ TEGO PO JURORCE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"