Agnieszka Chylińska od początku kariery chroni swoją prywatność. Artystka bardzo rzadko wspomina o mężu, dzieciach czy innych członkach rodziny.

Przy wybieraniu zdjęć do publikacji decyduje się najczęściej na neutralne tło, przez co jej fani do teraz nie do końca wiedzą, jak wygląda dom gwiazdy. Jedynie ostatnie zdjęcie z sypialni pokazało co nieco.

Agnieszka Chylińska przechodzi ciężki czas

Agnieszka Chylińska jest bardzo aktywna w mediach i wciąż zapracowana. Gwiazda stara się o swój sukces, podtrzymanie popularności i zainteresowanie fanów.

Poza trasą koncertową i licznymi wywiadami, od wielu lat zasiada w jury programu "Mam Talent". W ostatnim czasie wydała także kolejną książkę.

Teraz, gdy na świecie panuje pandemia koronawirusa, polska wokalistka straciła wiele zajęć – większość czasu siedzi w domu i ma dużo mniej obowiązków. Zaczęła być coraz bardziej aktywna, włączyła się także do akcji czytania dzieciom – na jej profilu pojawiają się filmiki, w którym czyta fragmenty własnej książki „Zezia i Giler”.

Teraz Agnieszka Chylińska powinna być w środku trasy koncertowej z okazji swojego jubileuszu. Niestety, ze względu na obecną sytuację okazało się to niemożliwe.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

„Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona” – podkreślała Joanna Ziędalska-Komosińska, menedżerka oraz przyjaciółka artystki.

I choć Agnieszka Chylińska nie mówi o tym, co się u niej dzieje, to fani martwią się – ostatnio wykonała tatuaż „grzesznica” oraz pokazała się w koszulce z nadrukiem „niczyja”. Co więcej, śpi ze swoimi dziećmi, przez co jest zmęczona, tłumaczy to jednak chęcią zaspokojenia ich potrzeby bliskości.

Fani martwią się, że jej małżeństwo wisi na włosku.

Z M Y S Ł O W A Piosenka Tygodnia 25-lecia... 📷 To zdjęcie powstało w garderobie, w trakcie ostatniego (póki co!)...

Gepostet von Agnieszka Chylińska am Mittwoch, 6. Mai 2020

Przypomnij sobie o… TUŻ PRZED ROCZNICĄ ŚLUBU MEGHAN Z HARRYM RODZINA KRÓLEWSKA PONOWNIE JEJ DOPIEKŁA. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN NIE POJAWI SIĘ JUŻ W „M JAK MIŁOŚĆ”? CZY PRZEZ CIĄŻĘ AKTORKA ZREZYGNUJE Z KARIERY

Portal Życie pisał również o… JUSTYNA ŻYŁA ZAMIEŚCIŁA W SIECI OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE. JAKIEGO MĘŻA SZUKA