Agnieszka Chylińska od początku kariery chroni swoją prywatność. Artystka bardzo rzadko wspomina o mężu, dzieciach czy innych członkach rodziny.

Co ciekawe, kiedy publikuje zdjęcia, zawsze wybiera neutralne tło, dlatego do tej pory jej fani nie mieli okazji zobaczyć, jak mieszka gwiazda. Tym razem było jednak inaczej. Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swojej sypalni.

Agnieszka Chylińska pozostaje w domu na czas kwarantanny

Odkąd Agnieszka Chylińska rozpoczęła swoją medialną karierę, przez cały czas nie zwalnia tempa. Wokalistka stale angażuje się w nowe projekty.

Poza trasą koncertową i licznymi wywiadami, od wielu lat zasiada w jury programu "Mam Talent". W ostatnim czasie wydała także kolejną książkę.

Niestety z powodu pandemii, Agnieszka Chylińska podobnie jak wiele innych gwiazd nie ma obecnie zbyt wielu obowiązków. Artystka spędza kwarantanne w domu wraz z rodziną, a wolny czas zdecydowała się wykorzystać na skrupulatne prowadzenie Instagrama.

Agnieszka Chylińska, źródło: Radio ZET
Agnieszka Chylińska, źródło: Radio ZET
Agnieszka Chylińska, źródło: Radio ZET

Gwiazda opublikowała zdjęcia ze swojej sypialni

W ostatnich dniach, Agnieszka Chylińska publikuje głównie filmiki, na których czyta fragmenty swojej powieści "Zezia i Giler". Na profilu gwiazdy pojawiły się także fotografie z dawnych lat.

Fanom bardzo spodobały się zdjęcia, jednak chcieli też zobaczyć, w jaki sposób piosenkarka obecnie spędza kwarantanne. Z tego powodu zdecydowała się pokazać, co robi w czasie majówki.

Agnieszka Chylińska zaprezentowała zdjęcie, na którym wypoczywa przy kawie. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie wystroju swojej sypialni.

Jak się okazuje, pomieszczenie przypomina Wersal. Mało kto spodziewałby się, że artystka może mieć w taki sposób urządzony dom.

W pomieszczeniu znajdują się stylowe meble w wersalskim stylu. Największą uwagę zwraca królewski zagłówek łóżka. Całość świetnie uzupełnia jasna tapeta na ścianach i wiszący obraz.

Reakcja intenautów była bardzo szybka. W ciągu chwili pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani gwiazdy najbardziej skupili się jednak na Agnieszce, nie szczędząc jej komplementów.

Jaka piękna jesteś.

Piękne zdjęcie.

Cudowne zdjęcie
- pisali.

Może zainteresuje Cię to: NAGRANIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ I JEJ CÓRECZKI PORUSZY NAWET KAMIENNE SERCA. MAJĄ ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ W CZASIE KWARANTANNY

Zobacz także: TO BYŁ JEDEN Z NAJTRUDNIEJSZYCH OKRESÓW W ŻYCIU AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ. CO TAKIEGO SPOTKAŁO ARTYSTKĘ

Portal "Życie" informował o: CZY W ŻYCIU KUBY WOJEWÓDZKIEGO POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA KOBIETA, KTÓRA ZWRÓCIŁA MU W GŁOWIE? KRÓL TVN OPUBLIKOWAŁ TAJEMNICZE ZDJĘCIE