Agnieszka Chylińska od pewnego czasu nie kryje, że czuje się spełnioną mamą. Wyraźnie widać, że macierzyństwo kompletnie odmieniło jej życie. 

W wywiadach często podkreśla to, jak bardzo duży wpływ miały na nią dzieci. Nic więc dziwnego, że kiedy dowiedziała się o pewnej sprawie dotyczącej koleżanki z branży, nie mogła pozostać na to obojętna.

Agnieszka Chylińska zwróciła się do koleżanki z branży

Agnieszka Chylińska aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Na swoich profilach pokazuje swoje życie, a także dzieli się przemyśleniami dotyczącymi tego, co dzieje się w jej otoczeniu.

Tym razem postanowiła odnieść się do tragedii, jaka spotkała Kasię Kowalską. Piosenkarki znają się już od dawna, bowiem obydwie od dawna goszczą na polskiej scenie muzycznej.

Agnieszka Chylińska opublikowała niezwykle poruszający post, w któym wsparła swoją koleżankę z branży w tym trudnym okresie.

Jej słowa doprowadziły wielu fanów do łez. W swoich komentarzach poprali słowa artystki.

Wsparcie od mamy dla mamy

W obliczu ostatniej tragedii, jaka spotkała znaną piosenkarkę Kasię Kowalską, artyści nie pozostają obojętni. Do grona osób, które okazały wsparcie dołączyła Agnieszka Chylińska.

Drżenie o życie dziecka i jednocześnie brak możliwości bycia przy nim blisko w takim momencie musi być okropnym uczuciem. Żadna matka nie powinna tego przeżywać. Z tego względu każde miłe słowo może okazać się w tej sytuacji dla wokalistki niezwykle cenne.

Jako mama, przysyłam w stronę Kasi moc otulenia, modlitwy. Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... ZOSTAŃ W DOMU
- napisała Agnieszka Chylińska.

Nie da się ukryć, że tylko matka zrozumie, co może przeżywać druga matka w takiej chwili. Fani piosenkarki poprali jej słowa i zapewnili, że dołączają się do modlitwy o zdrowie córki Kasi Kowalskiej.

Córka Kasi Kowalskiej przebywa w szpitalu w Londynie

Kasia Kowalska zamieściła wzruszający filmik, na którym poinformowała o złym stanie zdrowia swojej jedynej córki, Oli. Piosenkarka musiała telefonicznie udzielić zgody lekarzowi na jej intubowanie.

Ola Kowalska obecnie znajduje się w jednym z londyńskich szpitali. Na ten czas nie jest w stanie samodzielnie oddychać, dlatego podłączono ją do specjalistycznej aparatury.

Powodem tego jest zarażenie się koronawirusem. W związku z tym zrozpaczona matka zwróciła się do młodych osób, aby przestrzegali zasad kwarantanny, aby nie ryzykowali swoim życiem, a ich rodzice nie musieli przeżywać tego, co ona.

Może zainteresuje Cię to: NAGRANIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ I JEJ CÓRECZKI PORUSZY NAWET KAMIENNE SERCA. MAJĄ ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ W CZASIE KWARANTANNY

Zobacz także: MAGDA GESSLER MARTWI SIĘ O UKOCHANEGO. KORONAWIRUS SPĘDZA JEJ SEN Z POWIEK

Portal "Życie" poleca: LARA GESSLER MIAŁA DOŚĆ DOMOWEJ KWARANTANNY. CELEBRYTKA I JEJ NOWY PARTNER ZASKOCZYLI POLAKÓW