Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka ma na swoim koncie wspaniały dorobek muzyczny, który składa się zarówno na działalność z zespołem O.N.A., jak i solowe występy.

Piosenki Chylińskiej znane są w całym kraju. Ponadto są jednymi z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Ostatnio ich popularność zechciała wykorzystać jedna ze znanych sieci sklepów.

Agnieszka Chylińska znana jest ze swojej buntowniczej przeszłości. Wokalistka nie zawsze miała w życiu łatwo. Jakiś czas temu przeszła przez burzliwy okres. Dopiero teraz, gdy pogodziła się ze swoją przeszłością postanowiła o nim opowiedzieć.

Jak się okazuje przemiana wizerunkowa artystki ma drugie dno. To właśnie burzliwy okres w jej życiu zaowocował późniejszą zmianą wyglądu.

Za zmiana artystki stoi macierzyństwo. To ono spowodowało to, że życie Agnieszki Chylińskiej uległo drastycznej zmianie. Wokalistka musiała zmierzyć się z prawdziwym dramatem.

- Teraz o tym okresie mogę wspominać, ale był to jeden z najtrudniejszych momentów w mojej karierze. Po ciszy, która nastała po tym, jak urodziłam syna, postanowiłam, żeby nagrać płytę [...] nagle się okazało, że jestem mordercą mojej własnej kariery. Wszelkie moje dokonanie przestały mieć znaczenie. Zdradziłam fanów, definicję rockowości - mówiła artystka.

Jak zdradza artystka to właśnie dzięki narodzinom syna, jej życie uległo przewartościowaniu. Niestety razem ze zmianą jej wizerunku odeszli nie tylko jej fani, ale także odwrócili się od niej koledzy z branży.

Nie mogę Cię zapomnieć

N I E M O G Ę C I Ę Z A P O M N I E Ć Piosenka Tygodnia 🌟🌟🌟 Kulisy. Teledysk: https://youtu.be/yOZ7Q_ixifY T-shirt i CD - 10% (promocja zawsze przy Piosence Tygodnia - www.sklep.chylinska.com)

Gepostet von Agnieszka Chylińska am Samstag, 22. Februar 2020