Fryzura to element wyglądu, który przykuwa uwagę i wpływa na postrzeganie innych osób. Właśnie dlatego należy dbać, by była zadbana i dobrze dopasowana.

Włosy często bywają także znakiem rozpoznawczym człowieka. Są bardzo ważnym elementem naszego wyglądu i choć może nam się wydawać, że inni zwracają uwagę na co innego, to należy pamiętać, że fryzura również mocno rzuca się w oczy.

Mając zadbane i dobrze ułożone włosy, automatycznie zyskujemy w oczach innych. Przekonała się o tym ta kobieta.

Nowa fryzura odmieniła tę kobietę

63-letnia kobieta bardzo długo nie mogła zdecydować się na wizytę u fryzjera. Przez ostatnie 50 lat nie obcinała swoich włosów.

Okazało się, że bała się tego zrobić ze względu na swoją młodzieńczą traumę. W końcu jednak przezwyciężyła strach i udała się do fryzjera z prawdziwego zdarzenia.

Mowa o Karen z Minnesoty. Kobieta od zawsze miała włosy do pasa i nie chciała ich obcinać, choć osoby z jej otoczenia nalegały, by spróbowała to zrobić.

Gdy Karen była nastolatką, jej mama zdecydowała, że sama obetnie jej włosy. To właśnie to wydarzenie sprawiło, że od wielu lat nie odwiedziła fryzjerów – pamiętała swoje niezadowolenie po zmianie dokonanej wbrew jej woli.

Po 50 latach, gdy włosy bardzo utrudniały jej codzienne życie i obciążały szyję, uznała, że to czas na zmiany. Udała się do fryzjera znanego pod nazwą The Makeover Guy w serwisie YouTube.

Filmik z jej metamorfozy dostępny jest na kanale stylisty. Karen podjęła decyzję o obcięciu włosów do ramion, farbowaniu oraz lekkim podkręceniu.

Wygląda promiennie! Nowa fryzura odmłodziła kobietę, a jej mąż oraz córka byli wprost zachwyceni.

Karen przyznała, że krótkie włosy sprawiają znacznie mniej problemów i nie utrudniają jej życia.

Przypomnij sobie o… SPRZEDAWCA BYŁ ZŁY NA TEGO BIEDNEGO CZŁOWIEKA, PONIEWAŻ GO ZDRADZAŁ. ALE W RZECZYWISTOŚCI WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ CAŁKOWICIE INACZEJ

Jak informował portal Życie: TEN CZŁOWIEK PRZEZ WIELE LAT IGNOROWAŁ MATKĘ, AŻ PEWNEGO DNIA OTRZYMAŁ TEN LIST. TO JEST NIEWIARYGODNIE

Portal Życie pisał również o… OSZAŁAMIAJĄCA PRZYPOWIEŚĆ, ŻE ZAWSZE MUSISZ BYĆ OPTYMISTĄ I WSZĘDZIE SZUKAĆ POZYTYWNYCH CHWIL