Choć relacje między małżonkami od dłuższego czasu były napięte, decyzja o rozwodzie okazała się nieunikniona. Mężczyzna, odkrywając to, na co jego żona wydaje wszystkie wspólne oszczędności, nie był w stanie dłużej tkwić w relacji. Małżeństwo się rozpadło. Wszystko za sprawą dość nietypowego zainteresowania jego żony…

Zachowanie kobiety doprowadziło do rozwodu

Alice to kobieta, której największym marzeniem było posiadanie ogromnej rodziny. Kobieta urodziła piątkę dzieci, ale pragnęła mieć ich jeszcze więcej. Niestety miała problemy zdrowotne, które uniemożliwiały jej zajście w następne ciąże. Specjaliści uznali, że mogłoby to negatywnie wpłynąć na organizm kobiety.

Kiedy lekarze nie pozwolili Alice na kolejne potomstwo, kobieta wymyśliła sposób, który rekompensowałby jej braki, jakimi było posiadanie większej ilości dzieci…

Alice zaczęła kupować lalki. Nie były to jednak zwyczajne zabawki. Kupowane przez kobietę „reborn” to do złudzenia przypominające niemowlaki zabawki, które często używane są w szkołach rodzenia czy szpitalach jako fantomy. Koszt jednej lalki to blisko 2 tysiące dolarów. Alice ma ich blisko 50. Stały się jej prawdziwą obsesją, niestety kobieta tego nie zauważa.

Alice ma blisko 50 fantomów

Kobieta tak bardzo poświeciła się opiece nad lalkami, że zaczęła zaniedbywać swoje prawdziwe dzieci, które są w wieku od 12 do 22 lat, czyli takim, w którym potrzebują jeszcze opieki rodzica.

Chora relacja kobiety i lalek doprowadziła do rozpadu jej małżeństwa. Alice zdradza, że to właśnie one doprowadziły do rozpadu jej malzenstwa.

Sprzeczaliśmy się też o inne rzeczy, ale lalki przelały czarę goryczy. Chris jest tym wszystkim przerażony – przyznała Alice.

Może zainteresuje Cię to: W INTERNECIE KRĄŻY TAJEMNICZE ZDJĘCIE. WIELE OSÓB UWAŻA, ŻE OBJAWIŁ SIĘ NA NICH JEZUS. CZY TO OSTRZEŻENIE

Polecamy także: HISTORIA JEDNYCH URODZIN. DLACZEGO LUDZIE ŚWIĘTUJĄ BOŻE NARODZENIE W RÓŻNYCH TERMINACH