Ta sytuacja wywołała burzę w sieci, zapewne dlatego, że to nieczęsty przypadek. Pracownicy hotelu na paragonie, który wręczyli gościom, dopisali dość nietypową usługę.

Klienci otrzymali paragon z „dopłatą za bachora”

Pani Agnieszka wybrała się wraz z rodziną do pięciogwiazdkowego hotelu w Karpaczu. To miał być spokojny, wspólny czas, którego nic nie zakłóci.

Jednak spokój rodziny kobiety został zburzony, gdy otrzymała pewien paragon z hotelu. Znalazła tam informację o „dopłacie za bachora”.

Pani Agnieszka poczuła się urażona dopiskiem, więc sfotografowała paragon i dodała zdjęcie na Facebooka, gdzie szybko rozniosło się po całej Polsce.

Sam fakt doliczenia opłaty za dziecko nie jest niczym szokującym – to normalna sytuacja w hotelach. Jednak nigdzie nie nazywa się tej usługi „dopłatą za bachora”.

Jak widać, w Green Mountain Hotel w Karpaczu zastosowano inne zasady. Na temat felernego paragonu wypowiedzieli się także właściciele obiektu.

Oficjalny komunikat hotelu brzmi, że ten dopisek jest „wynikiem niefrasobliwego i nietaktownego komentarza” pracownika, a także „wypadkiem poniżej wszelkiej krytyki”.

Pani Agnieszka otrzymała przeprosiny od władz hotelu. Mimo słów krytyki, które wylały się na przedstawicieli obiektu, trzeba przyznać, że wystosowanie publicznych przeprosin oraz skomentowanie sytuacji było dobrym krokiem.

Część osób w sieci była rozbawiona tym żartem, jednak część poczuła się mocno urażona. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, na ilu paragonach znalazł się podobny dopisek – w końcu nie każdy sprawdza otrzymany przez siebie wydruk.

„Jak się okazało, niestety nie każdy pracownik reprezentuje przyświecające nam wartości, dlatego wyciągając wnioski, postanowiliśmy, między innymi, zorganizować dodatkowe szkolenie dla personelu. Skoncentrujemy się na nim, przede wszystkim, na wyjątkowej obsłudze rodzin z dziećmi” – deklarują władze hotelu.

Obiecują także, że już przy rekrutacji będą sprawdzać stosunek nowo przyjmowanego personelu do dzieci.

Przypomnij sobie o… PO WIZYCIE „PANI Z ZUS” MĘŻCZYZNA STRACIŁ CAŁY SWÓJ DOBYTEK. JAK USTRZEC SIĘ PRZED PODOBNYMI SYTUACJAMI

Jak informował portal Życie: CO SIĘ DZIEJE Z PIENIĘDZMI, KTÓRE PARAFIANIE DAJĄ NA TACĘ, I CZY KWOTY POWINNY BYĆ JAWNE

Portal Życie pisał również o… WYKONAWCY TYCH ZAWODÓW MOGĄ NIE OTRZYMAĆ POPULARNEGO ŚWIADCZENIA. RZĄD URUCHOMIŁ ODPOWIEDNIE PROCEDURY