Moja mama miała tylko jedno oko. Nienawidziłem jej ... i wstydziłem się. Przygotowywała posiłki dla uczniów i nauczycieli, aby utrzymać rodzinę. Kiedyś, kiedy byłem w szkole podstawowej, moja matka przyjechała mnie odwiedzić.

Byłem bardzo zawstydzony. Jak mogła mi to zrobić? Zignorowałem ją, rzuciłem na nią gniewne spojrzenie i zabrakło mi klasy.

Następnego dnia w szkole jeden z moich kolegów z klasy powiedział mi: „Twoja matka ma tylko jedno oko”.

Chciałem zawieść na miejscu. Chciałem też, aby moja matka zniknęła z powierzchni ziemi. Dlatego pokłóciłem się z nią tego dnia i powiedziałem: „Sprawiasz, że śmieję się tylko!” Lepiej umrzyj !!! ”

Mama nic nie powiedziała ...

Ze złości nawet przez chwilę nie myślałem o tym, co powiedziałem. Byłem ślepy na jej uczucia. Chciałem wyjść z domu i nie mieć z nią nic wspólnego.

Dlatego ciężko się uczyłem i miałem szczęście wyjechać za granicę. Potem wyszłam za mąż. Kupiłem dom Mam dzieci Byłem zadowolony ze swojego życia, dzieci i komfortu.

Ale któregoś dnia moja matka przyszła mnie odwiedzić. Nie widziała mnie od kilku lat i nigdy nawet nie widziała swoich wnuków. Kiedy stała przy drzwiach, moje dzieci śmiały się z niej, a ja krzyczałem na nią, ponieważ pojawiła się bez zaproszenia.

Krzyczałem na nią: „Jak śmiesz przychodzić do mojego domu i straszyć moje dzieci! Wynoś się stąd! Teraz !!! ” Na to moja mama odpowiedziała: „Och, przepraszam. Chyba pomyliłem adres ”i zniknął.

Kiedyś otrzymałem zaproszenie na wieczór spotkania absolwentów w moim rodzinnym mieście. Okłamałem żonę, że jadę w podróż służbową. Po wieczorze z ciekawości pojechałem do mojego rodzinnego miasta. Moi sąsiedzi powiedzieli, że moja matka nie żyje.

Ani jedna łza nie spłynęła mi z oczu.

Wręczyli mi list, o który mnie poprosiła.

„Mój drogi synu!

Cały czas o tobie myślę. Przepraszam, że przyszedłem do ciebie i przestraszyłem twoje dzieci. Byłem bardzo zadowolony, kiedy usłyszałem, że przyszedłeś na wieczór spotkania. Ale prawdopodobnie nawet nie będę w stanie wstać z łóżka, żeby cię zobaczyć. Przepraszam, że zawsze musiałeś się mnie wstydzić, kiedy dorastałeś.

Widzisz ... kiedy byłeś bardzo mały, miałeś wypadek i straciłeś oko. Jako matka nie mogłam patrzeć, jak dorastasz jednym okiem. I dałem ci moje. Byłem bardzo dumny z mojego syna, który pod moim okiem widział dla mnie cały nowy świat ...

Z miłością dla ciebie

Twoja matka ...

Polecamy także: ŻONA INŻYNIERA Z SERIALU "CZTERDZIESTOLATEK" PO LATACH POKAZAŁA SIĘ PUBLICZNE. KOBIETA WYGLĄDA ZACHWYCAJĄCO

Może zainteresuje Cię to: MAGDA MOŁEK NA ZDJĘCIU SPRZED KILKUNASTU LAT. FANI SĄ ZACHWYCENI. JAK ZMIENIŁA SIĘ SŁYNNA PREZENTERKA

Portal "Życie" informował o: ŻONA ZENKA MARTYNIUKA ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. MĘŻCZYŹNI ZAZDROSZCZĄ KRÓLOWI DISCO POLO