W sieci pojawiło się nagranie, które zrobiło totalną furorę. Pewna para zostawiła swoje małe dziecko sam na sam z psem. Gdy wrócili do pokoju, widok maleństwa z psem ich totalnie zaskoczył.

Rodzice zostawili niemowlaka sam na sam z psem

Pary, które przed narodzinami dziecka miały w domu psy, często zastanawiają się czy ich pupil zaakceptuje nowego członka rodziny. Czworonogi bowiem mogą być bardzo zazdrosne, gdy cała uwaga właścicieli skupia się na kimś nowym.

Okazuje się jednak, że psy są bardzo troskliwymi i opiekuńczymi zwierzakami. Na nagraniu widać jak dbają o nowych, nowonarodzonych członków rodziny.

Psy często obserwują dzieci i sprawdzają czy wszystko jest z nimi w porządku. Płacz dziecka ich przeraża i chcą w takich momentach pomóc małym pociechom.

Okazuje się także, że kontakt psa z dzieckiem może mieć duże znaczenie na rozwój malucha. Oczywiście pozytywne. Dzieci cieszą się z bliskiego kontaktu z czworonogami. Uwielbiają z nimi spędzać czas i bawić się.

Psy są także bardzo cierpliwe. Trzeba je jednak nauczyć dyscypliny i szacunku do malucha. Każde próby ugryzienia powinno się karać. Przede wszystkim, nie powinno się także zostawiać psa samego z maluchem. Ci rodzice, zrobili jednak inaczej.

Widok maleństwa z psem ich totalnie zaskoczył

Pewni rodzice zostawili swoje maleńkie dziecko sam na sam z psem. Para na tyle ufała swojemu czworonożnemu przyjacielowi, że była pewna iż nie zrobi noworodkowi nic złego.

Po szybkim powrocie to co zobaczyli totalnie ich zaskoczyło. Pies postanowił, że dołączy do noworodka i razem z nim się zdrzemnie. Widok był naprawdę uroczy.

Mimo to ich zachowanie jest niedopuszczalne. Nigdy nie powinno zostawiać się noworodka samego z dużo większym zwierzakiem.

Polecamy także: STARA KSIĄŻECZKA MIESZKANIOWA, BON ŻYWNOŚCIOWY CZY BON Z CZASÓW PRL MAJĄ DUŻĄ WARTOŚĆ. OKAZUJE SIĘ, ŻE ICH POSIADACZE MOGĄ SPORO ZYSKAĆ.

Może zainteresuje Cię to: POSIADASZ KULTOWĄ PRALKĘ FRANIA? JEŚLI TAK, POD ŻADNYM POZOREM JEJ NIE WYRZUCAJ, BO MOŻE BYĆ WARTA FORTUNĘ

Portal Życie pisał również o… DLA PSA NIE LICZY SIĘ GRUBOŚĆ PORTFELA. TE ZDJĘCIA POKAZUJĄ PIĘKNĄ, BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ CZWORONOGÓW I OPIEKUNÓW