Kiedy na świat ma przyjść dziecko, każdy posiadacz czworonoga zastanawia się nad tym, jak zwierzak poradzi sobie w tej sytuacji. Najlepiej jest od samego początku zaznajamiać psiaka z informacją o tym, że w jego stadzie pojawi się ktoś nowy. Specjaliści radzą, by nie zaniedbywać psa i nie odseparowywać go od dziecka. Zwierzę musi poznać nowego członka rodziny, powąchać czy nawet polizać.

Podobne obawy mieli właściciele jednego z psiaków. Nie wiedzieli, jak zwierzę zareaguje wtedy, kiedy w ich domu pojawi się dziecko.

Kiedy wrócili ze szpitala byli pełni obaw. Postanowili jednak uwiecznić moment poznania się Olivii i Maxa.

Mama Olivii weszła do mieszkania jako pierwsza. Przywitała się z Maxem i zrobiła wszystko, by wyciszyć psiaka. Za drzwiami mieszkania czekał tato trzymający w nosidle niemowlaka.

Kiedy mężczyzna wraz z córeczka przekroczyli próg domu, Max od razu ucieszył się na widok pana. Po chwili zauważył coś dziwnego. Spokojnie podszedł do dziecka i zaczął zaglądać do nosidła.

Psiak nie wiedział co to za dziwne stworzenie pojawiło się w jego domu. Nie był nastawiony wrogo, podchodził raczej z zainteresowaniem, radośnie merdając przy tym ogonem.

Rodzice obserwowali zachowanie Maxa, zachowując przy tym szczególną czujność.

Nagranie z tego niesamowitego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej. Mała Oliviia na pewno ucieszy się z takiej pamiątki.

Przypomnij sobie o… NIEZWYKŁA PRZYJAŹŃ WŚRÓD ZWIERZĄT. SŁONIK PO UTRACIE MAMY STAŁ SIĘ NIEODŁĄCZNYM KOMPANEM STRUSIA

Jak informował portal Życie: TWÓJ KOT DRAPIE I PSUJE MEBLE? SĄ NA TO SPRAWDZONE SPOSOBY, JAKIE