Każdy posiadacz zwierzaka stara się o to, by zapewnić mu godne życie. Swoim ukochanym czworonogom kupujemy dobre jedzenie, dbamy o ich zdrowie, podając im suplementy i odwiedzając weterynarza. Niekiedy kupujemy bardzo drogie posłania. Właścicielka największego psa na świecie wie, ile kosztuje utrzymanie tak wielkiego „skarbu”.

Największy pies na świecie wabi się Freddy. Niewątpliwie tak ogromny czworonóg wymaga nie tylko dużych pokładów miłości, ale także tych finansowych. Nie wspinając o wyrzeczeniach…

Freddy został oficjalnie uznany za największą psinę świata. Olbrzym ma blisko 1,035 metra wysokości. Razem ze swoją panią mieszka w angielskim Essex. Największy czworonóg świata ma także siostrę, która wabi się Fleur. Oba psiaki są dogami niemieckimi.

Freddy i Fleur mieszkają ze swoją panią Claire Stoneman.

Claire uwielbia swojego doga niemieckiego. Założyła mu nawet profil na Instagramie, na którym pokazuje ich wspólne życie. Psiak cieszy się ogromną popularnością.

Interesują się nim nie tylko wszyscy amatorzy psów, ale także prasa. Freddy miał okazję zaprezentować się na lamach gazety. To właśnie podczas jednego z wywiadów właścicielka olbrzyma opowiedziała o tym, ile potrafi zjeść jej kochany czworonóg.

Jak się okazuje Freddy zjada 1 kilogram mielonej wołowiny, 250 gramów steków zapiekanych i 300 gramów wątroby dziennie. Roczny koszt jego jedzenia do aż 10 tysięcy funtów!

Przypomnij sobie o… NIEZWYKŁA PRZYJAŹŃ WŚRÓD ZWIERZĄT. SŁONIK PO UTRACIE MAMY STAŁ SIĘ NIEODŁĄCZNYM KOMPANEM STRUSIA

Jak informował portal Życie: TWÓJ KOT DRAPIE I PSUJE MEBLE? SĄ NA TO SPRAWDZONE SPOSOBY, JAKIE