Tak silne więzi łączą nie tylko ludzi ze zwierzętami. Istnieje także przyjaźń międzygatunkowa. O takiej dzisiaj opowiemy.

Rooky to psiak, który został sierotą. Tuż po jego narodzinach, jego mama zmarła. Niestety nie było nikogo, kto mógłby zająć się maluchem.

Właściciele psa mieszkali na wsi. W ich gospodarstwie domowym znajdowały się inne zwierzęta. Nikt nie spodziewał się tego, jaka więź polaczy szczeniaka z jednym z nich…

Bezsilni wlecieli postanowili oddać psa pod opiekę jeden z krów. Jak się później okazało, było to dobre posuniecie. Mućka zajęła się szczeniakiem, jak swoim potomkiem. To, co ich połączyło, było niesamowite.

Krowa zajmowała sione Rocky’m jak własnym dzieckiem. Pozwala mu na zabawy, a w razie potrzeby wylizywała mu futerko. Wszystko zmieniło się pewnego dnia.

Pewnego dnia rolnicy postanowili sprzedać krowę. Kiedy zwierzę jechało do ubojni, Rocky nie mógł tego przeżyć. Patrzył jak jego „mama” jedzie na śmierć.

Rocky wyczuwał niebezpieczeństwo. Dokładnie wiedział, co ma się za chwile wydarzyć. Kiedy krowa opuszczała gospodarstwo, pies zaczął zachowywać się niespokojnie. Rocky zaczął głośno szczekać i ujadać. Chciał w ten sposób powstrzymać rolników przed sprzedaniem jego przyjaciółki.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze...

Kiedy zwierzę opuściło farmę, pies przestał jeść. Całymi dniami szukał swojej przyjaciółki. Niestety bezskutecznie.

Pewnego dnia Rocky uciekł. Właściciele zrozumieli wówczas, że musza odkupić krowę z powrotem.


Przypomnij sobie o… NIEZWYKŁA PRZYJAŹŃ WŚRÓD ZWIERZĄT. SŁONIK PO UTRACIE MAMY STAŁ SIĘ NIEODŁĄCZNYM KOMPANEM STRUSIA

Jak informował portal Życie: TWÓJ KOT DRAPIE I PSUJE MEBLE? SĄ NA TO SPRAWDZONE SPOSOBY, JAKIE