Agnieszka Chylińska to jedna z gwiazd, o której słyszy się od lat, a jej popularność nie spada. Zainteresowanie podsycają kolejne fakty na jej temat, a także działalność artystki.

Agnieszka Chylińska niedawno napisała powieść dla dzieci – „Giler, trampolina i reszta świata”. Jest to historia 13-letniego chłopca, Gilera, który ma objawy typowe dla dzieci autystycznych.

Agnieszka Chylińska opublikowała rozczulający filmik z córeczką

Agnieszka Chylińska ma spore grono odbiorców na Instagramie – obserwuje ją już ponad 360 tysięcy osób. Jest aktywna w mediach spolecznościowych, także w czasie kwarantanny, a jej nowe nagrania umilają czas fanom piosenkarki.

Gwiazda należy do grona artystów, a, jak wiadomo, ze względu na pandemię koronawirusa mają oni problemy z pracą – wielu z nich straciło źródło zarobku, gdyż odwołano koncerty, premiery płyt, a także premiery kinowe i teatralne. Właśnie dlatego część osób z tego grona stała się bardziej aktywna w internecie.

Agnieszka Chylińska to jedna z propagatorek akcji „Zostań w domu”. Ze względu na obecną sytuację gwiazda popiera izolację, co da większe bezpieczeństwo jej samej oraz jej najbliższym.

Na swoich najnowszych filmikach Agnieszka Chylińska pokazuje, jak spędza czas z małą córką. Dziewczyny siedzą w domu i czytają książki napisane przez artystkę.

Wspomniane wideo przedstawia, jak Chylińska i jej córka w nieszablonowych strojach czytają na głos książkę o Gilerze i Zezi. Tym sposobem same zabijają nudę, a także dają internautom możliwość posłuchania fragmentów książki, która zainteresuje nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Ich akcja głośnego czytania książki spotkała się z bardzo ciepłym odzewem. Rodzice chętnie włączają czytane bajki swoim pociechom, a także sami przyłączają się do odsłuchiwania kolejnych fragmentów.

Trzeba przyznać, że to świetna akcja!

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITY SPOSÓB NA SKLEJENIE PĘKNIĘTEGO TALERZA. WYSTARCZY JEDEN SKŁADNIK OBECNY W KAŻDEJ LODÓWCE

Jak informował portal Życie: NAJLEPSZE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ MUCH Z DOMU. TANIE I NATURALNE ŚRODKI PRZECIW MUCHOM

Portal Życie pisał również o… PEWIEN MĘŻCZYZNA POSYPAŁ PIASEK NA PLAŻY SOLĄ. NIESAMOWITE, CO STAŁO SIĘ KILKA SEKUND PÓŹNIEJ