Przystojny i niezwykle utalentowany - tak wspominają go liczni fani i najbliżsi. Tysiące kobiet szalało za nim z powodu jego niewątpliwego wdzięku i wielkiego talentu. Okoliczności śmierci aktora wprawiają w wielką zadumę i powodują łzy. Nikt nie mógł się spodziewać, że tak młody aktor odejdzie tak wcześnie - miał zaledwie 44 lata!

Polki za nim szalały, zmarł w wielkim cierpieniu. Nie żyje aktor znany m.in. z serialu “Na Wspólnej”

Nie żyje Andrzej Bizoń, znany aktor i Mister Polski 2000. O śmierci artysty poinformował na Facebooku jego najbliższy przyjaciel i powiernik, Mariusz Połeć. Aktor zmarł po wieloletniej i wyczerpującej chorobie, do końca walcząc o zdrowie i powrót do normalnego życia.W chwili śmierci miał 44 lata.

Przez blisko dekadę walczył z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa i był sparaliżowany od 7 lat, a na kilka dni przed odejściem stracił wzrok! To straszna tragedia dla bliskich i przyjaciół artysty i wielu jego fanów!

Kilka dni przed odejściem, Andrzej Bizon prosił o finansowe wsparcie w walce z ciężkim schorzeniem, które sukcesywnie odbierało mu sprawność i samodzielność. ZZSK zdiagnozowano u aktora w 2010 roku, a jego stan sukcesywnie ulegał pogorszeniu. Od 7 lat był całkowicie sparaliżowany, a na kilka dni przed śmiercią stracił wzrok.

Dzięki głębokiej wierze w Boga nie tracił jednak nadziei, że uda mu się wyjść z choroby. Niestety, walka o jego zdrowie sie nie powiodła.

W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem – Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach do samego końca zachował wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - napisał na Facebooku przyjaciel Andrzeja Bizonia, Mariusz Połeć.

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ