To nie jest dobra informacja dla miłośników najpopularniejszego serialu emitowanego w stacji TVN. Jak się okazuje podjęta została bardzo ważna decyzja. Takiej sytuacji nie było od lat. Stacja zdecydowała się na wstrzymanie emisji kolejnych odcinków serialu „Na Wspólnej”. Wszystko przez koronawirusa, który uniemożliwił nakręcenie kolejnych odcinków serialu. Takiej sytuacji nie było nigdy, serial emitowany był nawet podczas wakacji.

TVN podjęło poważną decyzję, fani serialu nie będą zadowoleni

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal swiatseriali.interia.pl, ostatnie odcinek serialu obejrzymy 28 maja. Następne zobaczymy dopiero po wakacjach, czyli jesienią. Pierwszy Klaps nowego sezonu ruszy już w czerwcu.

Pierwszy klaps już w czerwcu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta serialu Tomasza Karpińskiego, prace nad serialem już trwają. Zgodnie z planami produkcja nowych odcinków ma rozpocząć się już w czerwcu. Niestety należy pamiętać o tym, że wiele zależy od sytuacji epidemiologicznej.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Fani serialu będą mogli oglądać nowe odcinki już we wrześniu. Zgodnie z danymi przekazanymi przez w wirtualnemedia.pl, „Na Wspólnej” jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Od 2 września 2019 roku do 30 stycznia 2020 roku obejrzało go aż 1,90 mln osób.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI