Hitowa komedia „Kogel-mogel” zyskała potężne grono fanów. Po ponad 20 latach doczekała się kontynuacji. Mimo różnych recenzji, „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” okazał się hitem 2019 roku. Wielu Polaków nie odpuściło sobie wizyty w kinie, gdy na ekrany zawitała długo wyczekiwana trzecia część.

Nowe przygody Kasi Solskiej i rodziny Wolańskich obejrzało ponad 3 miliony widzów. Produkcja zarobiła ponad 50 milionów złotych i znalazła się w czołówce najchętniej oglądanych polskich filmów 2019 roku.

Pierwsza część filmu powstała w 1988 roku pod czujnym okiem reżysera Romana Załuskiego i podbiła serca widzów. Film łączy w sobie świetny humor oraz doskonałą grę aktorską.

Dariusz Siatkowski. Źródło: pomponik.pl
Dariusz Siatkowski. Źródło: pomponik.pl
Dariusz Siatkowski. Źródło: pomponik.pl

Co się stało z mężem Kasi z filmu „Kogel-mogel”?

Film oraz grający w nim aktorzy zyskali ogromną sławę, a niektóre teksty stały się kultowe i są powtarzane przez Polaków do dziś. Kolejne części ekranizacji także spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na dalsze działania produkcji – wiadomo, że ma powstać czwarta część polskiej komedii.

Jednak nie każdy z aktorów miał tyle szczęścia, by po latach móc cieszyć się popularnością i z uśmiechem wspominać tę przygodę. Ze światem pożegnał się filmowy mąż Kasi Solskiej, Dariusz Siatkowski.

Mężczyzna grający niegdyś Pawła Zawadę zmarł w 2008 roku w wieku zaledwie 48 lat. Znaleziono jego ciało w pokoju hotelowym.

Aktor grał w dwóch pierwszych częściach filmu „Kogel-mogel” i stał się ulubieńcem widzów. Później jednak nie rozwijał kariery – grał mniej znaczące role. Ostatni raz widzowie zobaczyli go w filmie „Teraz i zawsze”.

Dariusz Siatkowski. Źródło: fakt.pl
Dariusz Siatkowski. Źródło: fakt.pl
Dariusz Siatkowski. Źródło: fakt.pl

Wtem żywot aktora przerwało straszliwe wydarzenie – 11 października 2008 roku media huczały o tym, że znaleziono jego ciało w hotelu w Łodzi. Do teraz nie wiadomo, co dokładnie stało się z aktorem.

Krążą słuchy, że Dariusz Siatkowski zmagał się z uzależnieniem alkoholowym oraz narkotykowym, inni uważają, że mogło dojść do przedawkowania leków na zapalenie górnych dróg oddechowych.

Zapewne nigdy nie dowiemy się, jaka była prawda.

- Dariusz Siatkowski odszedł niespodziewanie w wieku 48 lat, w wieku najlepszym i dla aktora, i dla mężczyzny. Ciągle mamy w pamięci jego wyraziste role. Docenialiśmy je pospołu z publicznością i krytykami. Aktorzy o warunkach, jakimi był obdarzony, nie rodzą się na kamieniu. Zostawił po sobie w teatrze puste miejsce. I choć czas płynie dalej, a życie nie znosi pustki, niełatwo będzie Go zastąpić – mówili Dyrekcja oraz Zespół Teatru im. Jaracza w Łodzi.

Przypomnij sobie o… CZY STUDENCI WRÓCĄ NA UCZELNIE W TYM ROKU AKADEMICKIM? MINISTERSTWO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO WYDAŁO OFICJALNY KOMUNIKAT

Jak informował portal Życie: JOANNA KRUPA MA MUZYKALNĄ CÓRECZKĘ. ASHA-LEIGH MA ZADATKI NA TANCERKĘ, NOWE NAGRANIE PODBIŁO INTERNET

Portal Życie pisał również o… JAKA BĘDZIE POGODA W NADCHODZĄCY WEEKEND? CZY TO JUŻ KONIEC OCHŁODZENIA