"Kogel Mogel" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii. Film z 1988 roku w reżyserii Romana Załuskiego cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że w 2019 roku powstała jego trzecia część "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

I choć, po pojawieniu się w kinie nowej wersji kultowej komedii krytyków nie brakowało, okazało się, że produkcja była jedną z najczęściej oglądanych filmów w ubiegłym roku. Taki wynik zaskoczył twórców, którzy zdecydowali, że podejmą się wyzwania stworzenia czwartej części zabawnego filmu.

O tym, że pojawi się "Kogel Mogel 4" jakiś czas temu poinformował "Super Express". Ostatnio informacje te potwierdziła autorka scenariusza do trzeciej części - Ilona Łepkowska.

Kiedy rozpocznie się praca nad filmem "Kogel-Mogel 4"?

Ilona Łepkowska nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat produkcji. Wspomniała jedynie, iż najprawdopodobniej "Latem, w czerwcu, lipcu" rozpoczną się pracę nad czwartą częścią kultowej komedii opowiadającej o losach Katarzyny Solskiej.

Scenarzystka zapewniła, że popularność filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" zmotywowała twórców do działania nad czwartą odsłoną komedii. Łepkowska dodała też, że prace nad scenariuszem wciąż trwają.

"To dobry wynik i to jest bodziec do kolejnej serii, ale na razie nie ma jeszcze scenariusza czwartej części."

Jak podaje "Super Express" w czwartej części komedii nie zabraknie największych gwiazd produkcji. Pojawią się także nowi bohaterowie, którzy swoimi wątkami z pewnością zaskoczą widzów.

Jedno jest pewne, patrząc na wszystkie trzy części filmu, nie mamy wątpliwości, że humoru w czwartej odsłonie również nie zabraknie.

Przypomnij sobie o: ZWYCIĘZCA „BIG BROTHERA” SPOTKAŁ SIĘ Z RODZINĄ KRÓLEWSKĄ. „BYLI ROZANIELENI”

Jak informował portal "Życie": CZY ZNASZ NAJSTARSZEGO ŻYJĄCEGO POLSKIEGO AKTORA? 7 STYCZNIA SKOŃCZYŁ 100 LAT

Portal "Życie" pisał również: TELEWIZYJNA WPADKA NA ŻYWO. PO PYTANIU DZIENNIKARZA TVP NIE MOGLI PRZESTAĆ SIĘ ŚMIAĆ