Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Magda Gessler będzie rozdawała jedzenie za darmo

Magda Gessler jest cenioną restauratorką, a w jej lokalach – mimo adekwatnych do popularności celebrytki cen – zawsze jest tłoczno. Teraz, gdy w życiu prywatnym Gessler dzieje się sporo – wszak niedługo zostanie babcią – postanowiła jeszcze bardziej rozwinąć się zawodowo i otworzyć nowy lokal.

Magda Gessler prowadzi już wiele lokali gastronomicznych, a najpopularniejszymi z nich są „U Fukiera” i „Słodki Słony”. Teraz zaplanowano otwarcie kolejnego z nich – lodziarni w pobliżu Galerii MM przy ul. św. Marcina 15 w Poznaniu.

Lokal zostanie otwarty 22 maja, a pierwsze 100 osób dostanie lody całkowicie za darmo.

Magda Gessler. Źródło: YouTube
Magda Gessler. Źródło: YouTube
Magda Gessler. Źródło: YouTube

- To przede wszystkim smak mojego dzieciństwa… Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością, stworzyła pyszne lody – opowiadała Gessler o swoich lodach.

Mówi się, że Magda Gessler czerpie zyski ze swojej działalności, które mogą sięgać nawet 600-700 tysięcy złotych rocznie. Jak widać, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a słynna restauratorka nie zamierza zwalniać tempa.

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Jak informował portal Życie: POWAŻNA CHOROBA POKRZYŻOWAŁA PLANY ZAWODOWE CLEO. FANI DODAJĄ WSPARCIA WOKALISTCE, KTÓRA WYRAŹNIE TEGO POTRZEBUJE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA