Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Magda Gessler chudnie w oczach

Fani Magdy Gessler z zainteresowaniem śledzą jej profile na mediach społecznościowych – restauratorka jest aktywna na Facebooku i Instagramie, gdzie co jakiś czas zamieszcza swoje zdjęcia, które coraz bardziej zastanawiają jej obserwatorów.

Jak zauważyli bardziej spostrzegawczy z nich, gwiazda wygląda już całkowicie inaczej. Sprawa rysów jej twarzy została już wyjaśniona – wiadomo, że cierpi na paraliż nerwu trójdzielnego. Jednak reszta ciała Magdy Gessler niewątpliwie również ulega szybkim i dużym zmianom.

Gdy przyjrzeć się najnowszym zdjęciom restauratorki, widać, że Magda Gessler wykorzystuje kwarantannę po to, by – z powodzeniem – rozprawić się z dodatkowymi kilogramami. Jak twierdzi, siedzenie w domu odebrało jej apetyt.

- Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kg – opowiadała zadowolona Gessler.

- Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera – zapewniała gwiazda.

Restauratorka zdaje się być w coraz lepszej formie – sami spójrzcie!

Przypomnij sobie o… SPOSÓB NA PIĘKNE WŁOSY, KTÓRY NIE MA SOBIE RÓWNYCH. NATYCHMIASTOWY EFEKT WIDOCZNY GOŁYM OKIEM, KONIEC Z WYPADANIEM WŁOSÓW

Jak informował portal Życie: SPECJALIŚCI BYLI ZDUMIENI, GDY ODKRYLI, JAKIE WŁAŚCIWOŚCI MAJĄ BANANY. JEDZENIE JEDNEGO OWOCU DZIENNIE PRZYNIESIE NIESAMOWITE KORZYŚCI

Portal Życie pisał również o… CZYŻBY NASTĄPIŁ PRZEŁOM W SPRAWIE KACPERKA? MAJA RUTKOWSKI ODEBRAŁA PILNY TELEFON, PODAŁA JEGO TREŚĆ DO WIADOMOŚCI OPINII PUBLICZNEJ