Maria Dejmek jest osobą znaną widzom głównie z roli w serialu „Barwy szczęścia”. 32-letnia polska gwiazda należy do słynnej w świecie kinematografii rodziny.

Jej dziadkiem był Kazimierz Dejmek, aktor teatralny oraz reżyser, który uznawany jest za jednego z najlepszych twórców polskiego teatru z czasów II połowy XX wieku. Widzowie doceniali jego interpretacje m.in. Słowackiego, Mickiewicza czy Żeromskiego.

Babcia Marii Dejmek, Danuta Mniewska, to słynna aktorka – przez niemal 30 lat grywała w sztukach teatralnych w Łodzi i Warszawie, widzowie pamiętają ją również z Teatru Telewizji oraz filmów – „Dwie brygady” i „Ostatnie piętro”.

W ślady swoich rodziców poszedł tata Marii, Piotr Dejmek. Występował w filmach oraz serialach przez ponad 20 lat. Wczoraj minęła dziesiąta rocznica śmierci aktora – zmarł 20 kwietnia 2010 roku.

Bezpośrednią przyczyną śmierci Piotra Dejmka był rak.

Maria Dejmek. Źródło: fakt.pl
Maria Dejmek. Źródło: fakt.pl
Maria Dejmek. Źródło: fakt.pl

Maria Dejmek opowiedziała o pracy w dobie koronawirusa

Wirus sprawił, że prace na planach filmowych czy w teatrach zostały wstrzymane. Wielu aktorów narzekała z tego powodu na brak pieniędzy i środków do życia. Na szczęście wszystko zaczyna wracać już do normy. Tak jest np. w przypadku serialu pt. Barw Szczęścia". Już niedługo rusza plan serialu. Jak to wygląda naprawdę zdradziła Maria Dejmek.

- W związku z tym, że dostaje od Was mnóstwo pytań czy wrócę do serialu @barwyszczescia.official spieszę z odpowiedzią, już oficjalną: w połowie czerwca po prawie rocznej przerwie wracam na plan!!!🤩 Produkcja serialu zadbała o nasze bezpieczeństwo🙏Plan filmowy będzie zupełnie nową rzeczywistością, w ścisłym „reżimie sanitarnym”😷 Niemniej jestem szczęśliwa, nie mogę się już doczekać!!!🥳🥳🥳

Napisała na swoim Instagramie aktorka.

"Barwy szczęścia". Źródło: plejada.pl
"Barwy szczęścia". Źródło: plejada.pl
"Barwy szczęścia". Źródło: plejada.pl

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI