Michał Szpak jest jednym z najbardziej charakterystycznych muzyków w Polsce. Wokalista swoją karierę zaczął od występu w muzycznym programie „X Factor”, to właśnie w nim natychmiast przykuł do siebie uwagę zarówno jury, jak i publiczności.

Michał Szpak wyróżniał się nie tylko ogromnym talentem muzycznym, ale także indywidualnym i bardzo specyficznym stylem.

Od udziału Michała Szpaka w programie „X Factor”, minęło już 8 lat. Sława muzyka nie słabnie. Wbrew przeciwnie, Michał jest coraz jaśniej świecącą gwiazdą w polskim show biznesie.

Michał Szpak jest wokalistą uwielbianym przez Polaków i szalenie popularnym. Fani z chęcią śledzą jego poczynania, a gwiazdor utrzymuje kontakt z publiką przez media społecznościowe. To właśnie tam Michał Szpak ostatnio zamieścił swój utwór, który jest odpowiedzią na #hot16challenge2

#hot16challenge2 w wykonaniu Michała Szpaka

Michał Szpak no gwiazdą, która wzięła udział w modnym ostatnio wyzwaniu. Jego celem jest zaprezentowanie swojego utworu, do którego zostało się wcześniej nominowany przez kogoś, po to, by zebrać pieniądze na pomoc medyczną w walce z koronawirusem. Dzięki zaangażowaniu artystów oraz akcji fundacji Siepomaga.pl udało się zdobyć już ponad 1 000 000 zł.

Do akcji zaangażowało się mnóstwo artystów. Wziął w nim udział także sam prezydent Andrzej Duda, który swoim wystąpieniem nie zdobył przychylności Polaków. Andrzej Duda zdaniem Polaków wystawił się na straconą pozycję, zostało mu wypomniane to, że zaledwie parę miesięcy temu wolał dofinansować telewizję niż szpitale, a teraz bierze udział w zbiórce, która ma je ratować.

Zobaczcie jak z wyzwaniem poradził sobie Michał Szpak!

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI