Michał Szpak jest wokalistą uwielbianym przez Polaków i szalenie popularnym. Fani z chęcią śledzą jego poczynania, a gwiazdor utrzymuje kontakt z publiką przez media społecznościowe.

Wielokrotnie podkreślał, że jego mama wyjechała do pracy za granicę, gdy był młody, a wychowaniem go zajął się tata.

Artysta jest bardzo rodzinną osobą. Choć od wielu lat nie mieszkał z mamą, utrzymywał z nią kontakt, dlatego mocno przeżył jej śmierć.

Tata Michała Szpaka. Podobni?

Michał Szpak otrzymuje ogromne wsparcie od swojej rodziny. Gdy miał 10 lat, jego mama wyjechała z Polski, a opieką nad nim zajął się tata, Andrzej Szpak.

Matka wokalisty zmarła w 2015 roku. Michał często ją wspomina, razem z resztą rodziny stanowią dla siebie duże wsparcie.

- Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu.

- I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona – opisywał Szpak podczas rozmowy z dziennikarzem.

Michał Szpak ma troje rodzeństwa – Marlena i Damian są od niego starsi, zaś Ewa młodsza. Andrzej Szpak, ich tata, opiekował się nimi przez wiele lat.

Jakiś czas temu Michał Szpak pochwalił się zdjęciem z tatą. Trzeba przyznać, że obaj są do siebie podobni.

Okazało się, że tata artysty także może pochwalić się wspaniałym głosem. Niegdyś należał do chóru, w którym mówiono na niego Anioł.

Ojciec i syn są ze sobą bardzo blisko i okazują sobie wsparcie zawsze wtedy, gdy któryś go potrzebuje.

- Tata w młodości miał ksywkę Anioł. Coś w tym jest, bo ja traktuję go jak swojego osobistego Anioła Stróża – mówił niegdyś Michał Szpak dziennikarzom.

Przypomnij sobie o… NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA. PRZEKONAŁ SIĘ O TYM PEWIEN RABUŚ

Jak informował portal Życie: WIELKA TAJEMNICA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR NIE CHCIAŁ, BY TO UJRZAŁO WYSZŁO NA JAW

Portal Życie pisał również o… TOMASZ LIS CZUJE SIĘ LEPIEJ. DZIENNIKARZ WRACA DO PRACY