Pewien bandyta napadł na staruszka. Niestety nie przewidział wszystkiego. Gdyby wiedział kim jest ten starszy mężczyzna, w życiu nie wpadłby na taki pomysł!

77-cio latek został napadnięty przed bankomatem

Pewien 77-letni mężczyzna udał się do bankomatu by wypłacić z niego pieniądze. Kiedy odchodził z gotówką został napadnięty przez bandytę. Złodziej widząc starszego pana myślał, że będzie dla niego łatwą ofiarą. Niestety, okazało się, że trafił na twardego przeciwnika. Starzec stanął do walki z napastnikiem.

Zdarzenie miało miejsce w Walii, a dokładniej pod jednym z marketów w mieście Cardiff. Pewien starszy mężczyzna został zaatakowany zaraz po tym, gdy odchodził z bankomatu z wypłaconą gotówką. Złodziej próbował zabrać starcowi pieniądze oraz kartę kredytową.

77- cio latek nie zamierzał oddawać rabusiowi swojej własności. Na początku mężczyźni zaczęli się szarpać, lecz po chwili doszło do prawdziwych rękoczynów. 77-cioletni mężczyzna zaczął okładać napastnika.

Starszy mężczyzna zaskoczył swojego napastnika

Wreszcie złodziej odpuścił. Nagranie z wydarzenia zarejestrowały kamery.

Dzięki filmowi policja rozpoczęła poszukiwania sprawdzi. Starzec walczący z napastnikiem okazał się prawdziwym bohaterem. Funkcjonariusze walijskiej policji skomentowali sprawę następująco:

Wykazał się wielką odwagą, ale dalej jest wstrząśnięty całą sytuacją – powiedział Stephen Mayne.

Przypomnij sobie o… BABCIA I DZIADEK TO PRAWDZIWY SKARB. JAKA JEST ROLA DZIADKÓW W ŻYCIU WNUKÓW