Tomasz Lis w grudniu trafił do jednego z olsztyńskich szpitali. W wyniku przeprowadzonych przez lekarzy badań, zdecydowano się zatrzymać dziennikarza na oddziale intensywnej terapii.

Informację o przebywaniu dziennikarza w szpitalu, potwierdził jeden z lekarzy

Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie – wyjawił dziennikarzowi Super Expressu lekarz ze szpitala w Olsztynie.

Jak powiedział sam Tomasz Lis jego stan zdrowia zmienił się nagle.

"Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy" - przekazał dziennikarz i dodał, że "przed nim długa i żmudna rehabilitacja".

Dziennikarz wraca do pracy

Teraz Tomasz Lis oznajmił na swoim „Twitterze”, że już w krotce pojawi się w jednej z rozgłośni radiowych. Lis przez ponad dwa miesiące nie był aktywny zawodowo.

Dziennikarz przed okres swojej rekonwalescencji nie prowadził swojego programu w „Onecie”. Jedyną aktywnością zawodową Tomasza Lisa było pisanie cotygodniowego, otwierającego „Newsweeka” tekstu.

Jak wiadomo Tomasza Lisa usłyszymy już niedługo radiu TOK.FM, gdzie będzie monitorował i komentował bieżące sprawy polityczne kraju.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS O SWOJEJ CIĘŻKIEJ CHOROBIE I ZAGROŻONEJ CIĄŻY: "NIE DONOSI JEJ PANI, PANI HANIU, LEPIEJ PRZERWAĆ”

Jak informował portal Życie: IGA LIS JAK ANGELINA JOLIE. NAJNOWSZE ZDJĘCIE CÓRKI KINGI RUSIN NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI