Ciąża jest wyjątkowym stanem. Niestety wiele kobiet, w trakcie ciąży, mierzy się z wieloma dolegliwościami. Takimi jak ból pleców, zgaga, czy ogólnie złe samopoczucie. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i nie potrafi zrozumieć ciężarnych.

Ciężarną kobietę spotkała niezwykle przykra sytuacja

Pewna ciężarna kobieta postanowiła podzielić się swoją historią z internautami i wysłała anonimy list do portalu dziendobrytorun.pl. Opisała w nim wiele nieprzyjemnych sytuacji, z którymi musiała się zmierzyć w trakcie trwania ciąży.

Gdy kobieta była w 33 tygodniu ciąży, było jej już dość ciężko. Ciągły ból pleców utrudniał jej normalne funkcjonowanie.

Najgorsze jednak było to, że społeczeństwo kompletnie nie potrafiło jej zrozumieć. Kobieta zaznaczyła, że osoby młode prędzej ustępowały jej miejsca w środkach komunikacji miejskiej, czy w kolejkach w sklepie, niż emeryci i renciści. W tym zwłaszcza kobiety.

Pewnego dnia kobieta czekała aż 1,5 godziny w przechodzi na swoją kolej. Nikt jej nie chciał przepuścić. Mało tego, siedziała na podłodze, bo wszystkie miejsca były zajęte i nikt nie zwracał uwagi na to, że jest w ciąży.

Została źle potraktowana przez starszą panią

W środkach komunikacji miejskiej starsze kobiety pchają się do pojazdów, uderzając przy tym innych ludzi, w tym właśnie autorkę listu.

W komunikacji miejskiej kobiety jak szarańcza wpadają do pojazdów, nie patrząc na to, że uderzają człowieka i pchają się. Zdrowieją nagle, bo w wyścigu o miejsce, laski i balkoniki idą na bok.

- napisała kobieta.

Czara goryczy przelała się jednak podczas wizyty u lekarza specjalisty. Wtedy to kobieta została okrutnie zwyzywana przez 70-letnią emerytkę. Wszystko przez to, że nie chciała jej ustąpić miejsca.

Co się dzieje? Od kogo młodzież ma brać przykład? Mi już szkoda słów normalnie, bo każde wyjście do lekarza, na pocztę itp. kończy się stresem.

- tymi słowami kobieta zakończyła swój list.

Może zainteresuje Cię to: NAGRANIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ I JEJ CÓRECZKI PORUSZY NAWET KAMIENNE SERCA. MAJĄ ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ W CZASIE KWARANTANNY

Zobacz także: MANUELA MICHALAK ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. CO SŁYCHAĆ U UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI BIG BROTHERA?

Portal "Życie" informował o: CZY W ŻYCIU KUBY WOJEWÓDZKIEGO POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA KOBIETA, KTÓRA ZWRÓCIŁA MU W GŁOWIE? KRÓL TVN OPUBLIKOWAŁ TAJEMNICZE ZDJĘCIE