Kiedy „Big Brother” po raz pierwszy pojawił się na antenie telewizji TVN, podbił serca Polaków. Miliony widzów przed telewizorami z wypiekami na twarzy śledziła losy zamkniętych w Domu Wielkiego Brata uczestników.

Od tamtej pory wszystkie programy typu reality show stały się jedną z ulubionych telewizyjnych rozrywek. Uczestnictwo w tych programach okazało się na wielu prawdziwą furtką do kariery. Jedną z tych osób jest Manuela Michalak.

Manuela Michalak zmieniła się nie do poznania

Manuela Michalak, dzięki uczestnictwie w pierwszej edycji popularnego reality show, zdobyła sławę w całej Polsce. Ludzie pokochali ją za szczerość, pogodę ducha i uroczy śmiech. Finalnie kobieta zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji legendarnego show.

Po zakończeniu pierwszej edycji Big Brothera Manuela otrzymała masę propozycji do sesji zdjęciowych oraz wywiadów. Kobieta zdecydowanie miała wtedy swoje „5 minut” w show biznesie.

Choć teraz już media nie piszą o Manueli, kobieta wciąż chętnie dzieli się z ludźmi swoim życiem prywatnym. Na jej instagramowym koncie Manuela regularnie dodaje zdjęcia i filmiki, na których widać czym się obecnie zajmuje.

Co słychać u uczestniczki pierwszej edycji Big Brothera?

W rozmowie z portalem VIVA Manuela zdradziła czym się obecnie zajmuje. Okazuje się, że kobieta naprawdę nie próżnuje.

Właśnie otwieram swoje biuro, w którym ja i mój zespół zajmujemy się dystrybucją suplementów zdrowia. Jestem też generalnym ogólnopolskiej firmy, która jest częścią dużej włoskiej firmy sprzedającej włosy do przedłużania. Właśnie zamieniam stronę internetową w sklep, bo tego rodzaju sprzedaż wiadomo, że cieszy się największym powodzeniem.

Ponadto Manuela jest także liderem sprzedaży i menadżerem zespołu w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej.

Przypomnij sobie o… DOM, W KTÓRYM MIESZKAŁA PANI AGNIESZKA BYŁ RUINĄ. Z POMOCĄ PANI PRZYSZŁA NIEZAWODNA KATARZYNA DOWBOR

Jak informował portal Życie: JAK SKUTECZNIE UNIKAĆ KLESZCZY I CO ZROBIĆ, GDY DOJDZIE DO UKĄSZENIA? PORADY, KTÓRE MOGĄ NAM URATOWAĆ ŻYCIE

Portal Życie pisał również o… NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE ZAWODY W CZASIE KRYZYSU. BRANŻE, W KTÓRYCH CAŁY CZAS POTRZEBNI SĄ PRACOWNICY