Anna Guzik to aktorka, która zyskała największą popularność wcielając się w rolę Żanety Zięby w serialu "Na Wspólnej". Wiele osób kojarzy ją również z zabawnego serialu "Hela w opałach". Oprócz tego aktorkę można oglądać na scenach teatralnych w wielu polskich miastach.

Anna Guzik bierze udział w akcji #zostańwdomu

Aktorka jest kolejną gwiazdą, która szczerze wzięła sobie do serca zalecenia ministerstwa zdrowia. Anna Guzik postanowiła zostać w domu razem z rodziną. To, jak aktorka spędza kwarantannę możemy zobaczyć na jej instagramowym profilu.

Anna Guzik: nie ma nudy!

Aniu od 2013 r. jest w związku małżeńskim. Para Doczekała się trzech córeczek, bliźniaczek Basi i Niny oraz rok młodszej od dziewczynek Bogny.

Rodzina pozostaje w domu. W związku z tym dzieciaki rozrabia ją na całego. Na przedstawionych przez aktorkę zdjęciach widać, że rodzice nie mogą narzekać na nudę.

Córeczka Anny Guzik nie nudziła się podczas kwarantanny

Między zabawami dziewczynka znalazła czas narozrabiać. A mała rozrabia postanowiła zmienić swój wizerunek. Jak udała jej się metamorfoza?

Anna Guzik znalazła w swoim domu obcięte włosy. Jak się okazało jedna z jej córek postanowiła zmienić nieco swój wygląd. Po zamieszczonym przez aktorkę zdjęciem czytamy:

Znaleźliśmy włosy. Było dochodzenie. Czyje? Sytuacja się wyjaśniła. Teraz mam w domu czeskiego piłkarza!

Jak się okazało fryzurę rodem z czeskiego boiska stworzyła sobie z najmłodsza z córek aktorki. 

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITY SPOSÓB NA SKLEJENIE PĘKNIĘTEGO TALERZA. WYSTARCZY JEDEN SKŁADNIK OBECNY W KAŻDEJ LODÓWCE

Jak informował portal Życie: NAJLEPSZE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ MUCH Z DOMU. TANIE I NATURALNE ŚRODKI PRZECIW MUCHOM