Niektóre ze zjawisk można racjonalnie wyjaśnić, ewentualnie przyjąć za przywidzenie lub zbieg okoliczności. Jednak wśród nich znajdują się także takie, których nikt nie potrafi wytłumaczyć, a im dłużej się zastanawiamy, tym większym strachem nas napawają.

Objawienia, które nagrała kamera

Jezusa zna każdy. Według nowego Testamentu przyszedł on na świat w Betlejem, a to cudowne wydarzenie zwiastował Anioł. To właśnie on powiedział Maryi, że wkrótce pocznie i porodzi syna.

Według wierzeń chrześcijańskich Jezus jest hybrydą człowieka i Boga. Dokonywał on niesamowitych rzeczy takich jak np. uzdrawianie, wskrzeszenie czy zamienianie wody w wino.

Jezus Chrystus był nauczycielem. To on wskazywał ludzkość drogę. Mówił o tym, jak należy kochać nie tylko Boga, ale także siebie samego i wszystkich bliźnich. Jezus pojawia się nie tylko w religii chrześcijańskiej. Jego postać możemy zauważyć także w Islamie, choć tam Jezus Chrystus odgrywa zupełnie inną rolę niż w religii chrześcijańskiej. Jest on zwyczajnie jednym z proroków. Mężczyzna w białej szacie i brodzie do złudzenia przypomina Jezusa Chrystusa, który postanowił odwiedzić swoich wyznawców. Jak myślicie to naprawdę Jezus? 

 

Przypomnij sobie o… TATA ROKU KARMI SWOJE DZIECKO WARZYWAMI. MA ŚWIETNY SPOSÓB NA NIEJADKA, MAMA DZIECKA BYŁA ZDUMIONA

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK