Narodziny dziecka są zawsze wielkim momentem w życiu wszystkich jego bliskich, a szczególnie rodziców. Ta mała istota stawia świat do góry nogami i całkowicie przewartościowuje życie świeżo upieczonych mamy i taty.

Rodzice cieszą się z każdej, nawet najdrobniejszej rzeczy, która dotyczy ich malutkiego dziecka. Gdy tylko mama i niemowlę wrócą ze szpitala, następuje fala radości – pora na pierwsze karmienie w domu, pierwszą noc we własnym łóżeczku, pierwszą zmianę pieluszki…

Emocje nie opadają jeszcze przez dłuższy czas, a wszystko to wywołuje uśmiech na twarzach rodziców. W większości przypadków nie tylko mamy, ale także ojcowie bardzo chętnie włączają się w opiekę nad swoimi pociechami.

Tata, który karmi swoje dziecko warzywami

Ojcowie chętnie starają się jak najlepiej zajmować swoimi pociechami. Niedawno wielkie emocje wzbudził mężczyzna, który po raz pierwszy kąpał swoje dziecko, co świetnie mu zresztą wyszło – maluch wyglądał na bardzo szczęśliwego.

Teraz równie ciepłe emocje wzbudził filmik, na którym inny ojciec karmi dziecko warzywami.

Każdy, kto opiekował się dziećmi, doświadczył z pewnością etapu, podczas którego maluchy odmawiają jedzenia warzyw, gdyż nie lubią ich smaku. Zwykle ten stan przechodzi, jednak warzywa zawierają mnóstwo składników odżywczych i witamin, które pomagają dzieciom rosnąć, a także pozwalają na zachowanie równowagi w organizmie człowieka.

Mama tego malucha nie wiedziała, jak namówić go do zjedzenia warzyw. Jednak wtedy jego tata postanowił wypróbować nowego sposobu.

Mężczyzna naszykował zmiksowane warzywa i usiadł obok dziecka. Następnie zaczął śpiewać piosenkę, która miała za zadanie zachęcić malucha do jedzenia.

Choć pomysł wydaje się bardzo nietypowy i można byłoby się zastanawiać, czy rzeczywiście coś da – to działa! Maluch zajada się zielonymi warzywami i wydaje się być całkiem zadowolony.

Przypomnij sobie o… PRZED MARKETEM ZEBRAŁ SIĘ TŁUM LUDZI. CZYŻBY KORONAWIRUS ICH NIE DOTYCZYŁ

Jak informował portal Życie: NIESAMOWITA FOTOGRAFIA KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE Z OKAZJI DNIA MATKI. TO ZDJĘCIE MA DRUGIE DNO

Portal Życie pisał również o… BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO UJAWNIA, ŻE NIE JEST JEJ ŁATWO. CIĘŻKO BYŁO JEJ SIĘ POZBIERAĆ